Oğlak Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında oğlak burcu faaliyetlerinizin başarılı olması için sizden çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Aile üyeleriyle iç iletişiminiz de büyük ölçüde azalabilir ve birkaçınız evde olağan bazı görevleri tamamlamayı bile zor bulabilir. Kardeşlerle olan farklılıklar da daha fazla endişenin nedeni olabilir. İnsanlar niyetlerinizi anlamayabilir ve sözlerinizi dinlemeyebilir veya kabul etmeyebilir. Mali durum da sizi hayal kırıklığına uğratabilir. İyi bir uyum sağlamak için işyerinde üstlerinizle arkadaş olmaya çalışın. Sağlığınız da amacınızı iyi desteklemeyebilir ve bu, zamansız yemek ve ağır zihinsel baskıdan kaynaklanıyor olabilir.

Aşk İlişkisi: Şu anda gereksiz yanlış anlama olasılıkları olduğu için, aşk ilginize bağlı kalmanız tavsiye edilir. İlişkiyi sürdürme niyetlerini anlarsanız da iyi olacaktır. Bu, geleceği düşünmenize ve muhtemelen evliliği planlamanıza yardımcı olabilir. Ancak aceleci olmayın ve ilişkiyi bozmaktan kaçının. Yalnız zaman, aşk partnerinize değerinizi kanıtlayabilir.

Finans: Finansal inişler ve çıkışlar sizi endişelendirmeye devam edebilir. Şu anda herhangi bir kredi veya finansal yardım istememeniz ve bunun yerine mevcut fonlarla ayarlamaya çalışmanız tavsiye edilir. Ancak, devlet ödemelerini ihmal etmeyin; aksi takdirde, bir ceza ödemeniz gerekebilir. Bazı mülklerinizi satarak kredileri geri ödeme planlarınız iyi işleyebilir ve bu miktar kredileri geri ödemek ve kendinizi borçlardan kurtarmak için yeterli olabilir.

Kariyer: Bu, çalışanların sabırlı olma ve görevlerinde ellerinden gelenin en iyisini yapma zamanı olabilir. İş yerinde sizin için uygun bir tanıma olmayabilir ve bu bazılarınızı hayal kırıklığına uğratabilir. Ama kalbini kaybetme; bunun yerine işinize devam edin ve zamanınızı amaca yönelik faaliyetlere ayırın. Ayrıca, başkaları tarafından yapılan herhangi bir ahlaksız faaliyetin kurbanı olmayın. Açık ve açık olun ve bu size iyi bir yön verebilir.

İş: İş adamlarının, önceki projelerinde yapmış olabilecekleri, kayıplara neden olabilecek hatalara odaklanmaları ve boşlukları kapatmaya çalışmaları gerekir. Bu, sorunları daha iyi analiz etmeye ve karlı operasyonları planlamaya yardımcı olabilir. Ancak iş dünyasında en iyisini almanız için zaman henüz olgunlaşmamış olabilir. Ayrıca, lütfen iş ortağınıza körü körüne güvenmeyin, performanslarını ve üretkenliklerini yakından izleyin.

Profesyoneller: Profesyonellerin şu anda görebilecekleri saygı ve muamele, yetenekleriyle uyumlu olmayabilir. Ancak cesaretiniz kırılmasın ve bu dönemi anlayış ve sabırla atlatmaya çalışın. İhmaliniz, işyerinde bazı gereksiz sorunlara da yol açabilir. Bu yüzden disipline sıkı sıkıya uyun, dakik olun, idari kuralları eksiksiz uygulayın ve meslektaşlarınıza rol model olmaya çalışın. Ancak, daha fazla görev sizi işte meşgul edebilir.

Sağlık: Bazılarınızın sağlığı şu anda endişe kaynağı olabilir. Bazılarınız vücutta bazı sorunlara yol açabilecek uygun bir diyet veya ilaç almayı da gözden kaçırabilir. Lütfen hem fiziksel egzersizler hem de meditasyonu düzenli olarak yapın ve zindelik seviyenizi geliştirmeyi ihmal etmeyin.

Eğitim: Öğrenciler sınavlarda değerlerini kanıtlamak için ellerinden geleni yapabilirler, ancak bu bazen iyi sonuç vermeyebilir. Büyük beklentileriniz gerçekleşmeyebilir, bu nedenle diğer seçeneklere bakmanız gerekebilir. Ancak dahili yetenekleriniz, birçok mücadeleden sonra sonunda başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Aileyle daha fazla zaman geçirmeye çalışın ve gerektiğinde, eğitimle ilgili ve diğer konularda ebeveynlerden rehberlik alın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status