Oğlak Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında oğlak burcu bazı insanlar ile daha fazla zaman harcayabilir ve samimi olabilirsiniz. Yakın çevrenizden de bu ay beklentileriniz karşılanır. Size karşı daha fazla ilgi gösterebilirler. Evli olanlar da aile hayatında geçirecekleri zaman boyunca mutlu olurlar. Kasım ayında, bildiğiniz insanların aşk hayatı hakkında heyecan duyacaksınız. Hatta evlenmek isteyen biri varsa da ona bu süreçte yardımda bulunabilirsiniz. Önemli, değişen kararlar ve olaylar vardır. Kasım ev konforunuz için önemli olacak şeylerle ilgilenecektir. Birinin size bir onarım veya ev geliştirme, bir satın alma veya sizin için başka önemli şeyler konusunda yardımcı olmasını bekleyebilirsiniz.

Kasım’da oğlak burçları Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğan kişilerin mülkünüze dair anlaşmalarda sözü etkili olabilir. Oğlak burçlarının ev masraflarına katılımı önemli olacaktır. Kasım ayında, özellikle parayla ilgili önemli bir karar vermeniz veya bir şeye para yatırmanız gerektiğinde, bütçenize çok dikkat edin. Belirsiz sonuçlarla yanlış kararlar ve makul olmayan maliyetler tehlikesi oluşturan bir durum olabilir. Bu ay, başka bir şehirde yaşayan bir kişinin sağlığı hakkında endişeleriniz olabilir.

Kasım ayında seyahatler (işte veya acil durumda olmadıkça) daha iyi bir zaman için daha iyi yanıtlanmalı veya hoş olmayan sürprizler ve komplikasyonlardan kaçınmak için iyi hazırlanmalıdır. Kasım ev değiştirmek, yeni bir eve taşınmak ve daha fazlası ile ilgili kararlar almak için uygun zaman olacaktır. Bu ay iş başvuru bekleyen oğlak burçları için de oldukça elverişli bir ay olabilir. Ya d abir süredir uğraş verdiğiniz bir konuda sonuçlarını almaya ve meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.

Genel olarak, bu ay sizin için özellikle kişisel yaşamınızda ilerici ve başarılı bir ay olabilir. Ancak hepsinden önemlisi önce düşünmeniz ve sonra harekete geçmeniz gerekir. Duygusal ve aceleci kararlar vermekten kaçının. Daha mantıklı olmaya gayret edin. Genç Oğlak erkekleri yeni bir aşka tanışma ya da zaten kurulmuş olan bir ilişkiyi derinleştirme fırsatına sahip olacaklar.

Oğlak Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bekar olan oğlaklar bu ay evlilik için daha heyecanlı ve istekli olabilirler. Size karşı ilgisi olan bir insan da size duygularını açabilir. Bu ay aşk hayatında beklentilerinizi karşılayacaksınız. Evli olanlar eşleri ile oldukça keyifli zaman geçirebilirler, kısa seyahatlere gidebilirler. Birlikte kısa süreli gezi planlayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2019 Yorumu

Oğlak Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, kariyer gelişimi normal olacaktır. İşine içtenlikle katılmalısın. Bazı görevleri zamanında yetiştirmen önemli olacak. İş başvuruların olumlu sonuçlanabilir ve beklenen gelire ulaşabilirsiniz. Bazı talimatları kaçırıp isteklerine göre hareket etmen tepki görebilir. Önceliğiniz elinizdeki işler olmalı, yoksa yarım kalan işler ileride sizi zarara uğratabilir. Kendinize aşırı güvenmeyin ve bazı şeyleri daha fazla sabır ve özenle anlamaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status