Oğlak Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Kasım ayında oğlak burcu kısa seyahatlere çıkabilir ve ekonomik problemler ile uğraşabilir. Merkür, 5 Kasım‘da yay burcuna geçiyor. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kendi içinizde tutarak planlarınızın başkaları tarafından bilinmesini istemeyeceksiniz. Planlarınızı tek başınıza uygulamak isteyecek ve diğer insanlarla konuşarak sadece kafa dağıtmak isteyebilirsiniz. Hayal gücünüz aktif olabilir ve hayal dünyasında kaybolabilirsiniz. Ancak dinlenmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir. Güneş 21 Kasım‘da yay burcunda Merkür geçişi ile birlikte arka planda olduğunuzda elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı hissedebilirsiniz. Başkalarının ensenizde nefes almadığında daha fazlasını elde edebilirsiniz ve planlarınızı sessizce uygulayabilirsiniz. Manevi tarafınıza bağlanabilir ve manevi ihtiyaçlara eğilimli olabilirsiniz. Daha yaratıcı, merhametli veya sezgisel hissedebilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım‘da su grubu olan Akrep burcuna geçiyor ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenin veya tutkularınızı takip etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hayallerinize ve geleceğinize odaklanabilir ve onlara ulaşmaya daha yakın olmak için fırsatlara odaklanabilirsiniz. Daha bağımsız olabilir, değişime açık olabilir ve konfor bölgesinin dışında adım atmaya istekli olabilirsiniz. Aşktan, arkadaşlığın temeli sizin için daha önemli görünebilir. Dolayısıyla ilişkinizi güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Bekarsanız öncelikle karşı tarafla işleri dostça tutmayı seçebilirsiniz.

Neptün, su grubu olan balık burcunda geriye dönüşünü son buluyor. Son birkaç ay içinde aklınıza odaklanarak, net bir şekilde iletişim kurmakta veya planlarınızda çalışmak için mücadele etmekte güçlü olacaksınız. Artık gerileme sona ermeye başladığından, zihninizdeki sisin kalktığını hissetmeye başlayarak bazı şeyleri daha net görmenizi sağlayabilirsiniz. Ancak yine de tamamen farkındalık mücadelesi verebilir ve bazı sezgisel şeyler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Dolunay 4 Temmuz‘da boğa burcunda oluşuyor ve sevdiklerinizle sorunları halledebiliyorsunuz. Sevdiklerinizle daha yakınlaşabilir veya fikirlerinizin uyuşmadığı birinden uzaklaşabilirsiniz. Yaratıcı projeleri bitirebilir veya bir hobi için daha tutkulu olabilirsiniz veya bir hobiden uzaklaşabilirsiniz. Genel olarak daha fazla ilham almış hissedebilirsiniz ve bu yaratıcı bir çıkış gerektirebilir.

Akrep’de 18 Kasım‘da yeni bir ay meydana gelir ve konfor bölgelerinizin dışına çıkabilir. Hayatınızda yeni bir değişiklik başlatabilir, hayallerinize ulaşmak için fırsat bulabilir, sosyal çevrenizi genişletebilir veya yeni bir gruba katılabilir, daha bağımsız olabilirsiniz. Orijinal yenilikçi ve yaratıcı veya kendinize karşı daha dürüst olmak için çalışın.

Oğlak Burcu Kasım 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

3 Kasım ve 4 Kasım tarihleri aşk hayatınız için şanslı günler olacak. İlişkinizde güçlü bir bağ kurmakta zorluk yaşayabilir, partnerinizin doğru kişi olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Bekar olan oğlak burçları ise hayatlarına birini almakta çekinebilirler. Bu ay iş ve kariyer yine ön planda olduğu için hayatınıza birini almanın sorumluluğundan çekiniyorsunuz.

Oğlak Burcu Kasım 2017 Kariyer ve İş Yorumu

24 Kasım ve 25 Kasım tarihleri para ve iş hayatı için şanslı günler olacak. Ayın başında iş hayatına yönelik çok fazla insanla tanışabilir, güçlü iletişim kurarak yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Ayın sonlarına doğru bazı iş fikirlerinden vazgeçebilir, geleceğe yönelik kariyer hedeflerinizi hızlandırabilir, daha kısa yoldan para kazanmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status