Oğlak Burcu Haziran 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Haziran ayında oğlak burcu, bazı küçük aksiliklere rağmen bu ayı iyi bulacaklar. Ailenizde veya aşk hayatınızda üstün olacaksınız. Çok tutkulu olacaksınız ve gezegenlerin enerjisini iyi kullanırsanız başarılı olabilirsiniz. Gezegenlerin konumu nedeniyle işte bazı küçük sorunlar, meslektaşlarla rekabet veya rekabet olabilir. Ancak sıkı çalışma, akıl, yaratıcılık, çok yönlülük ve inanç nedeniyle engelleri kolayca aşabilirsiniz. Sakin kaldığınız sürece başarılı olacaksınız. İş stresi daha fazla olacağı için bu ay sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlığınız her zamankinden daha fazla ilgiye ihtiyaç duyabilir ve ayrıca, ani harcamalar olabileceğinden, mali durumunuzu uygun özenle ele almalısınız. Öğrenciler, sınavlarını başarılı bir şekilde geçmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde odaklanmalıdır.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay zor olabilir ve eşinizle ve ayrıca eşinizle birlikte bazı karışıklıklar ve yanlış anlamalar getirebilir. Sadece karşılıklı sevgi ve anlayış sizi hayatın bu zor aşamasından geçirebilir. Herhangi bir ilişkideki zorlukları kabul etmeyi ve bunlara uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. Kaba konuşmanız partnerinizi üzebilir, bu yüzden dikkatli olun.

Finans: Bu ay finansal baskılar olabilir ve ani beklenmedik masraflar gelebilir. Bu sizi strese sokabilir. Borçlarınızı ödemeniz gerekir ve bazı mali sorunlar, örneğin kayınlarınızda olduğu gibi ailenizde de dahili olarak ortaya çıkabilir. Sabit bir gelir kaynağınız olmadığı için stresli hissedebilirsiniz. Para akışı bu ay sizin için ortalama olabilir, ancak bu ay güvende olacaksınız ve kimseden borç almak zorunda kalmayacaksınız. Para biriktirmeye ve akıllıca harcamaya çalışın.

Kariyer: Ay size profesyonel olarak karışık haberler verebilir ve bazı gecikmeler ve engeller olabilir, bu nedenle sakin ve sabırlı olun. Ayrıca, meslektaşlarınızla herhangi bir yanlış iletişimden kaçının. İş yerinde biraz rekabet olabilir ve birisi dikkatli olmanız gereken bir komplo kuruyor olabilir. Gezegenler işyerinde rakiplerinizi fethetmenizi sağlayabilir; açıklığınız kıdemli personeliniz tarafından takdir edilecektir.

İş dünyası: Gezegenlerin konumları, ortaklık işinin bu ay sizin için iyi olabileceğini gösteriyor, ancak iş ortaklarıyla bazı beklenmedik yanlış iletişimler olabilir. Ancak olumlu konuşmayı kullanırsanız, bu ay işinizde iyi bir büyüme elde edebilirsiniz. Bazı potansiyel iş ortaklarıyla tanışabilir ve onlarla tartışabilirsiniz. Öfkeniz ve inatçılığınız nedeniyle onlara biraz olumsuz görünebilirsiniz, bu yüzden dikkatli olun ve bu ay riskli anlaşmalar yapmayın. Yeni projelere yatırım yapmamaya çalışın.

Profesyoneller: İşteki kıdemlileriniz bu ay araştırma becerilerinizi takdir edecek ve sizi övecek, ancak işte biraz rekabet olabilir. Kendinizi iyi tanındığınızı hissedebilirsiniz, ancak bir terfi veya maaş zammı biraz zaman alabilir. Gecikme sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Araştırma odaklı ve akıllısınız. Herhangi bir göreve başlamadan önce her şeyi araştırmayı seviyorsunuz. Bu, kariyer gelişiminizde size yardımcı olacaktır.

Sağlık: Bu ay sağlığınız karışabilir ve iş stresi orta ila şiddetli baş ağrısına neden olabilir, ancak korunursunuz ve bu, herhangi bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duymayabileceğiniz anlamına gelir. Çok fazla stres bazı sağlık sorunlarına neden olabilir. Egzersiz yapmaya ve meditasyon yapmaya çalışın. Sağlıklı beslenin ve Tanrı’ya dua edin. Daha spiritüel olursan sağlıklı olacaksın.

Eğitim: Öğrenciler makul bir ay geçirecekler, ancak istedikleri kurslara kabul edilmek ve herhangi bir rekabetçi sınavı geçmek için iki kat daha fazla çalışmak zorunda kalacaklar. Yeni hırslar ve hayaller geliştirebilirler ve bunları gerçekleştirmenin bir yolunu bulabilirler. Ancak bazen güven eksikliği hissedebilirler. Aile, öğretmenler ve arkadaşlar tarafından desteklenecekler.

Şanslı tarihler: 1, 2, 3, 4, 7, 10, 11, 13, 17, 18, 23, 24, 25, 21, 28, 29, 30.

Uğursuz tarihler: 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 26, 27

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status