Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ekim 2017)

Oğlak burçları Ekim ayının ikinci haftasında Jüpiter arkadaşlıklar, toplu projeler, uzun vadeli dernekler, çocuklar, gençlik grupları, umutlar, dilekler ve kazanımların 11.evine taşınacak. Önümüzdeki bir yıl boyunca, odaklarınız dostluklarınız ve uzun vadeli ilişkilerinizde olacak. Bu sizin için iyi bir yerleşim ve yeni arkadaşlar edineceksiniz. Bu ev çok iyi bir ev olacak. Bu nedenle bu iyi fırsatlardan yararlanmak için çok çalışmalısınız. Geçmişe oranla daha fazla çaba göstermelisiniz.

Çocuklar ve gençlik grupları sizin yardımınıza ihtiyaç duyacaktır. Yardım programları ve diğer ekip çalışmalarına gönüllü olabilirsiniz. Oğlak burçlarında bu hafta uzun vadeli hedeflerinize çalışmak için iyi bir zaman olacak. Yeni teklifler alabilirsiniz ve yeni organizasyonlara da katılabilirsiniz.

9 – 15 Ekim Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, kariyer, sosyal statü, patronlar, yetki ve hırsların bu hafta oğlak burcunda 10.evine taşınacaktır. Güneş de burcunuzda bu evde olacak. İşiniz ve kariyeriniz için bu ev önemli. Güneş-Venüs ikilisi işleri biraz karışık hale getirecek. Bu etki işinizde görülebilir. Siz ve meslektaşlarınız bazı konuları çözmek zorunda kalabilirler.

Yaratıcılık alanında oğlak burçlarına fırsatlar görülüyor. Patronlarınız ve meslektaşlarınız kariyerinizi farklı şekillerde etkileyecektir. Ekip çalışmasıyla ilgili bazı sorunları çözmeniz gerekebilir. Yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Yeni bir projeye başlayabilir veya yeni bir sorumluluk alırsınız. Kariyerle ilgili tartışmalar, yeni kariyer olanakları ve eğitim de görülebilir. Patronlarınız yaşam tarzınızı değiştirmenizi isteyebilir.

Oğlak Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatı ve sosyal hayatınızın taze bir soluk alması gerekiyorsa, şansa sahipsiniz demektir. Jüpiter, önümüzdeki 13 ay boyunca arkadaşlarınızın size fayda sağlayacağı etkiyi gösterecek. 11 Ekim akrep burcunda meydana gelen Jüpiter etkisi ile birlikte ilerleyen aylarda dostlarınız size yardımlarını esirgemeyecekler. İş bulmak gibi konularda yardımcı olabilirler. Dostluk ve yeni insanlarla tanışmak gündeminizde olacak. Yeni tanışarak arkadaş olacağınız bir insan ile fiziksel ve duygusal aşk bağlantı yaşayabilirsiniz.

Gönül işleriniz şimdilik yüzeysel planda kalabilirler. Bunun tek sakıncası, hep ya da hiç demektir. Ya ciddi bir ilişki olacak ya da hiç istemeyeceksiniz. Partnerinizle romantiklik sona ererse dostluk da öyle olacak. Yeni bir aşka yelken açmadan önce bu riski almak istediğinizden emin olun. Arkadaşınızla ilişkiye başlamak pişman olmanıza da neden olabilir. Onu kaybetmekten korkabilirsiniz ve sosyal çevreniz de etkilenebilir.

Oğlak Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Kendinize dürüst olmak için iyi bir zaman olacak oğlaklar! İş arkadaşlarınızla sağlıksız iletişim kurabilirsiniz. Bu hafta, kendinizi ve durumunuzu değiştirmek için güçlü bir haftadır. Pazartesi veya Salı, yeni sorumluluklar almak, iş değiştirmek, kendi işini yapmak veya daha iyi bir iş bulmak için bu ayın en şanslı günüdür. İyimser bir tutum sergilemek yalnızca ihtiyacınız olduğunda bazı beklenmedik yardımlar getirebilir. Haftanın sonu, işle ilgili herhangi bir sosyal etkinlikte parladığınızı göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status