Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (9 Nisan 2018 – 15 Nisan 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta Merkür, ev, aile, aile büyükleri, ebeveynler ve atalara ait mülkler alanından geçmektedir. Bu gezegen yavaşlama modunda olduğundan, 4.evin tüm meselelerinde yavaşça hareket etmelisiniz. Gayrimenkul anlaşmaları olabilir, bu yüzden ayrıntıları iyi incelemeniz gerekir. Evden seyahat edebilir, evden bir iş arıyor olabilirsiniz veya aile toplantıları orada olabilir. Ebeveynler ve akrabalarla iletişim de ortaya çıkabilir. Lütfen aile üyelerinizle sabırlı olun, aksi takdirde tartışmalar olabilir.

Mars, benlik, kişilik, tutum, sağlık, canlılık, hırs ve bakış açısının 1.evindedir. Mars’ın kararlılık, canlılık ve cesaret göstermesi gibi, bu sizin için yoğun bir zamandır. Bu aynı zamanda saldırganlık gezegeni. Çok hassas olabilirsiniz ve bu ilişkilerinizi bozmamalıdır. Bu gezegensel hareket sizi eylem odaklı bir insan yapacak. Artık eylem odaklı bir insana benziyorsun.

Tek şey odaklanmış olman gerektiğidir. Çok fazla fırsat alıyorsunuz ve sizi dağınık hale getirebilir. Bu da hafif fiziksel rahatsızlıklara yol açabilir. Kendinizi kanıtlamak için bile tartışmaya bile çalışabilirsiniz. Kişisel ve profesyonel hayatta yeni başlangıçlar olabilir.

Venüs romantizm, eğlence, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, kendini tanıtmak ve spekülatif iş için hareket ediyor. Eğlence işlevlerine gitmek için yeterli zaman alacaksınız. Toplantılar olabilir ve kendinizi tanıtmak için yeterli fırsatlara sahip olacaksınız

Kendi girişimlerinizi düşünebilir ve bu olanakları güçlendirmek için birçok fırsat bulabilirsiniz. Daha fazla eğlenceye davet alabilirsiniz. Taze romantizm ve yaratıcılığınızı ifade etme fırsatları için fırsat da görülmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status