Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Ekim 2018 – 14 Ekim 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta para ya da finansal belgeler içeren davaların ve taahhütlerin geliştirilmesi için elverişli koşullar ortaya çıkabilir. Hafta boyunca, ilgilendiğiniz biriyle ya da bir akrabanızla bir sağlık sorununu tartışmak için insanlarla bir toplantı ya da konuşma yapacaksınız. Çocuklar ile ilgili her şey için iyi bir zaman olacaktır. Birçoğu bir çocuğun doğumu veya bir çocukla ilgili kişisel bir tatilin tadını çıkaracaktır. Hafta boyunca, bir telefon görüşmesi, belge veya bir kadına sevinecek bir teklif bekliyor olacaksınız. Kontrolden çıkmaması gereken bir kadın ile çelişkiler veya çatışmalar olabilir. Bu haftaki sürprizler aşk hayatınızla ilgili olacak. Ayrıca, arkadaş çevrenizdeki veya tanıdıklarınızdaki birisinin aşk deneyimlerini yorumlayacak ya da bunlarla ilgili yorumlarınızı takip edeceksiniz.

Oğlak burcu bu hafta ailenizden veya yakın arkadaşlarınızdan biri için sağlıkla ilgili beklenmedik bir problem olabilir. Oğlak burcu erkekleri göz ardı edilmemesi gereken bir erkekle önemli bir konuşma yapacaklar. Oğlak kadınları hafta boyunca elde edilen sonuçlardan memnun değiller.

8 Ekim – 14 Ekim Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Oğlak burcu bu hafta Terazi’de pazartesi yeni ay Oğlak burcu için iyi değildir. Sizin egonuz, otoritenize karşı argümanlar ya da zorluklarla başkalarının baskısı altında olan çizgi üzerinde olabilir. Bu, hayatınızdan sağlıksız olan her şeyi kesmek için doğru zamandır. Yaşamınızdaki toksik etkilerin giderilmesinde, diyetinizde, ilişkilerinde veya zihninizde olsun bir şeyler geçmişte kalır.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ekim Yorumu

Perşembe’den Pazar gününe kadar açık düşünce, iyi yargı ve organizasyon becerileri kazandırır. Bu zihinsel beceriler açık ve dürüst iletişim ile eşleştirilir. İster kişisel, ister profesyonel olsun, şu an sahip olduğunuz tartışmalar muhtemelen ciddi bir doğaya sahip olacaktır. İnsanlara öğrendiğiniz veya keşfettiğiniz önemli bir şey hakkında bilgi vermeye teşvik edebilirsiniz. Bilgili ve saygın bir eğitmen veya akıl hocası olarak karşılaşacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status