Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Mayıs 2018 – 13 Mayıs 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta farklı finansal işler sizin daha ciddi ilginizi gerektirir. Daha iyi bir kazanç elde etmek için daha çok çalışmak ve mücadele etmek isteyeceksiniz. Bu da, daha fazla ücretli bir iş aramaya, mevcut bir maaşı yükseltmek için bir işverenle ek bir muhatap veya konuşma yapmaya teşvik edecektir. Belki emeklerinizin karşılığını almadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Artık maddi sorunlar sizi yıldıracak ve para sıkıntısı çekmemek için bir çıkış yolu arayabilirsiniz. Belki bir ek iş denemesi de olabilir. Ancak kazancınızı arttırmada bu hafta oldukça kararlı olacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta hareketlerinizde sadık ve doğru olduğunuz sürece, size mali açıdan faydalı olacaktır. Aksi halde, tatsız bir duruma düşmek söz konusu olabilir. Başkalarından bir şeyler talep ederken daha sakin ve ılımlı olmanız gerekir. Gerginlikten uzak durmalı ve pozitif bir şekilde bir şeyler talep etmelisiniz. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz insanın ilgisizliğinden şikayetçi olabilirsiniz. Belki sizin ilişkiden beklentileriniz artabilir.

7 Mayıs – 13 Mayıs Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu hafta genelinde işyerinizde veya eğitim gördüğünüz yerde gelişiminiz için önemli olacak. Artık size daha fazla sorumluluk verilecek veya eğitim süresi, ayrıntıya girme ve daha fazlası detay gerektiren yeni şeylerle uğraşacaksınız. Belki bir sınava girmeyi düşünebilirsiniz. Kişisel gelişim ve kariyeriniz için faydalı şeylerle uğraşmak bu hafta size keyif verecektir.

Bir çocuk veya genç ile ilgili çeşitli haberler size bir mutluluk duygusu getirecektir. Çevrenizde bir gencin başarısı da sizi mutlu edebilir. Kendi yaşınızdan bağımsız olarak, daha genç insanlarla daha fazla görüşebilirsiniz.

Bu hafta sizin için normal, rutin bir zaman olarak almamalısınız, çünkü şimdi yaşayacağınız şeyler sizin için olduğundan çok daha önemli olacaktır. Gelecekte size çok fayda sağlayacak işler yapabilirsiniz. Alacağınız bir hediye ile mutlu olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Mayıs Yorumu

Hafta içi Oğlak temsilcilerinden bazıları mahkeme veya yasal belgeler, bir dava v gibi meseleler gündeme gelebilir. Bu hafta sonu kişisel eşyalarınızı, ev eşyalarınızı, evinizde iç mekan tamir ve onarımı veya yeni ev aletlerini satın almak için iyi bir zaman olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status