Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020)

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, Ay’ı hafta boyunca sırasıyla dördüncü, beşinci ve altıncı evinizde görecekler. Haftanın başında, Ay, Anneyi, araziyi ve mülkü temsil eden dördüncü evinizde bulunacağından, annenizle olan ilişkinin önemli ölçüde geliştiğini görecek.

Profesyonel olarak bu, size kar ve kazanç sağlama olasılıkları yüksek olduğundan uzun mesafeli yolculuklar veya seyahatler yapmak için hayırlı bir dönemdir.

Bununla birlikte, on ikinci evin lordu Jüpiter’in Ay’daki görünümü bazen huzursuzluğa neden olabilir, bu da sizi aceleci kararlar vermeye ve kayıplara neden olabilir. Öyleyse, karar verirken sabırlı ve akıllı olun, bu geçişten daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Ay’ın beşinci evinizdeki bir sonraki konumu, mesleki olarak, fikirleriniz muhtemelen teşvikler ve artışlarla sonuçlanan yaşlılardan takdir ve övgü alacak.

İş dünyasındaki insanlar, anlaşmalarının kazanç ve kâr getirdiğini göreceklerdir. Kişisel cephede, çocuğunuzun gelişimi hayatlarınıza mutluluk ve neşe getirecektir.

7 Eylül – 13 Eylül Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu  

Haftanın son aşamasında altıncı evinizdeki Ay’ın hareketi size karışık sonuçlar getirecektir. Mars’ın Ay burcunuzdaki görünümü, kendi potansiyelinize inanmak yerine işiniz için başkalarından onay almaya çalışabileceğinizi gösterir.

Başkalarını memnun etmek için küçük meselelere düşkün olmak bile ilginizi çekebileceğinden, bu sizi avantajlardan yararlanma riskiyle karşı karşıya bırakabilir. Bu, değerli enerjinizin ve kaynaklarınızın israfına yol açabilir. Bu nedenle, yeteneklerinize inanın ve size gelişim sağlayan görevleri üstlenin.

Kişisel açıdan, eşinizin sağlığındaki bir düşüş size gereksiz stres verebilir. Sağlık açısından bazı asit ve mide problemleriyle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden bu süre zarfında baharatlı ve abur cuburlardan uzak durmaya çalışın.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2021 Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status