Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (6 Temmuz 2020 – 12 Temmuz 2020)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, ailenizden biriyle (bebek veya çocuk dahil) ilgili çeşitli etkinliklerle sizi şaşırtacak. Beklenmedik masraflar ortaya çıkacak, ancak güzel bir şey için olacaklar ve size hoş bir duygu getirecekler.

Bu yedi gün boyunca endişeleriniz, almayı dört gözle bekleyeceğiniz bir haber veya belge ile ilgili olabilir. Muhtemelen geleceğiniz için önemlidir, ancak sabırlı olmanız ve çevrenizde gereksiz gerilim yaratmamanız gerekecektir.

Tanıdığınız insanların ailesindeki sorunlar ile ilgili haberler hafta boyunca ruh halinizi etkileyecektir. Bu yedi gün, kariyeriniz veya mesleki gelişiminiz (eğitim) için önemli bir dönem olacaktır. Zaten tanıdığınız birinden gelebilecek beklenmedik bir fırsat ya da fikir ortaya çıkacaktır.

6 Temmuz – 12 Temmuz Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta boyunca arkadaşlarınızın hayatlarındaki başarı, tebrikler veya küçük bir kutlama için bir fırsat olacaktır. Ancak, aşık olarak, hem mevcut partneriniz için gerçekçi hem de hoşgörülü olmanız ve zamanlarını zaten geçmiş geçmiş ilişkileri canlandırma girişimlerinden kaçınmanız gerekir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Kadınlar çok duygusal ve acı verici bir şekilde yalan söyleyecek veya birinin manipülatif eylemlerine dahil olmaya çalışacaklardır. Erkekler gerçek yeteneklerini bir performansla göstermek için iyi bir hafta geçirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status