Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (6-12 Kasım 2017)

Haftalık oğlak burcu yorumunuzda bu hafta Merkür, gizli duyguların, yabancı bir yere taşınma, maneviyatın, tecritin, önyargısız olmak ve iyileşmenin 12.evine geçecektir. Merkür duygusal mücadelelerin evine taşındığında, çok araştırma yapmanız için gereken enerjiye sahip olmanızı sağlıyor. Gelecek için yeni planlar yapacaksınız. Duygusal engellere sahip olacaksınız, ancak bu sefer pek boşuna vakit harcamıyorsunuz. Yaptığınız her şeyin artık karşılığını almak hoşunuza gitmeye başlayacak. Kendinizi farklı bir perspektiften anlamaya çalışabilirsiniz. Bazı konularda yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Özellikle ön yargılı olduğunuz konularda düşünceleriniz değişebilir ve manevi yönden de aradığınız huzur arayışını bir insanda bulabilirsiniz.

Yabancı ülkeye seyahatle ilgili planlar ortaya çıkabilir. Aniden gelişen bu planlar ilginizi çekecek ve bu yönden çalışma yapmak isteyeceksiniz. Hatta yabancı bir ülkeye yerleşmek için ilk adımları atabilir, gerekli çalışma ve planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Şifa ve manevi yönden güçlenme söz konusu olacak. İç huzurunuzu bozan faktörleri yakından fark ederek uzaklaşmak isteyeceksiniz. Bu hafta önceliğiniz kendi istekleriniz olacak. Gelecek için bu hafta yeni kararlar alabilirsiniz. Bu arada küçük fiziksel sorunlar da görülür. Sağlık sorunlarına karşı temkinli olun. Bu hafta özgür olmayı deneyin ve sonra hayatınızın kolay ve daha rahat olacağını göreceksiniz. Kendinizi pek çok konuda kısıtlamak sizi üzebilir. Aksi takdirde, çok fazla sorumluluk da yüklenebilir. Bu hafta fazla sorumluluk almak yerine iç dünyanızı zenginleştirmek isteyeceksiniz.

6-12 Kasım 2017 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Venüs, aşk, para ve lüks gezegenidir ve Akrep burcu işareti içine taşıyacaktır. Bu, 11.evde arkadaşlıklar, toplu projeler, uzun vadeli projeler, çocuklar, kazançlar ve sosyal hayatı tetikleyecektir. Bu hafta, dostluklarınız ve kolektif projeleriniz için çok önemli bir zamandır. Yeni bir uzun vadeli proje almaya çalışabilirsiniz. Bu projelerinizde ekip tartışmalarına ihtiyacınız olabilir. Fikirlerinizin başkaları tarafından değerlendirilmesini isteyeceksiniz.

Yeni arkadaşlar hayatınıza girebilir. Mevcut uzun vadeli ilişkilerde görünür değişiklikler olacaktır. Tartışmalarda çok aktif olmalısınız. Yeni gruplara katılma fırsatı olabilir. Sosyal hayatınız renklenecek ve kalabalık ortamlarda bulunacaksınız. Yeni tanışacağınız insanlar ile kuracağınız iletişim ile yeni şeyler öğrenebilirsiniz ve yeni hedefler size aşılayabilirler.

Oğlak Burcu Haftalık Aşk ve İlişkiler Yorumu

Romantik umutlar bu hafta ekstra manyetik ve gizemli bir hal alacak. Karşı taraftan bazı beklentileriniz olabilir. Ayrıca bir şekilde sosyal çevrenize da bağlılık hissedecek ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Olası bir senaryo olarak, belki de bir toplantı grubuna ya da spiritüel veya paranormal çıkarları araştıran başka bir kulübe katılacaksınız. Planlanan toplantılardan birinde, anında dikkatinizi çeken biriyle tanışabilirsiniz. Bu insan size çok çekici gelecek ve gördüğünüz andan itibaren sizi etkisi altına alabilir. Sürpriz bir aşk da söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Haftalık İş ve Kariyer Yorumu

Başkalarının tepkilerinden bu hafta en büyük dersi alabilirsiniz. Bu hafta kişisel ve mesleki stresli bir dönem olabilir. Pazartesi, yeni bir iş bulmak ya da yeni bir proje başlatmak için ayın en güçlü günüydü. Bu aynı zamanda kariyerinizi yeniden düşünmek için de bir fırsattır. Zor zamanlarda bile, çalışmalarınızı beğenmek veya aktif olarak yeni şeyler aramak önemlidir. Endişelerinizi güvenilir arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla paylaşın. İşbirliği içinde çalışmak önemlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status