Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Şubat 2018 – 11 Şubat 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta üzerinde çalıştığınız bir hedef üzerinde ilerleme kaydedilmeniz mümkün olacak. Pazartesi günü itibari ile adımınızı attığınız bir işte başarı sinyali alabilirsiniz. Ayrıca yeni bir sorumluluk almak zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hafta ortası, işlerinizi farklı bir şekilde denemek isteyebilir, yeni yollar deneyebilirsiniz. Eğitim ve kariyer alanında ise ilerleme kaydetmek için yeni fikirlere açık olacaksınız ve mevcut düzeninizi bozmak zor olmayacak. Gelecek için azimle mücadele etmeye devam ediyor olacaksınız. Gelecek ay için şimdiden planlar yapmanız mümkündür.

Haftanın ilerleyen günlerinde, bazı kararsızlıklar yaşıyorsanız eğer sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin verebilirsiniz. Cumartesi günü, Venüs Balık burcuna giriyor. Bu nedenle de önümüzdeki günlerde zihninizi kullanmanın, yeni fikirler bulmanın, başkalarıyla zihinsel olarak bağlantı kurmanın ve kendinizi meşgul etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. En azından bir sonraki ay üzerinde odaklanabileceğiniz yeni bir başlangıç veya projeye sahip olabilirsiniz.

5 Şubat – 11 Şubat Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günü Pazar olacak. Bu hafta yeni bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz ve bu size yeni bir umut olabilir. Bu olay, önemli bir karar vermenin veya gelecekteki değişim için hazırlanmanın gerekliliğini tetikleyecektir. Hayatınızdaki özel bir rolü olan kişilerden fayda gelebilir. Artık aile çevrenizdeki insanlar tarafından desteklenebilirsiniz.

Bu hafta bir belge, sözleşme veya anlaşma yoluyla elde edilecek parayı bekliyor olacaksınız. Belge, kiralama veya banka kredisi yoluyla satın alma yapmak mümkündür. Bu hafta iş hayatında imza attığınız her şeyde dikkatli olun. Bu hafta, evde yaşayan akrabanızla etkileşim kurmanız ve yardımcı olmanız gerekecek. Bunun nedenleri farklı olacak, ancak kesinlikle ertelemeyeceğiniz bir durum söz konusu olabilir.

Bu hafta, gelecek kazançlar, finansal işlemler ve daha fazlasıyla ilgili haberler bekliyor olacaksınız. Nakit kazanç veya yaklaşan gelecek ödemeler ile ilgili haberler mutluluk vesile olacaktır. Artık birçok oğlak burcu kişisel hayatlarında tatsız bir duruma çözüm bulmaya çalışacaktır. Aşk hayatında ise özlemler devam ediyor olsa da, gerginlikler ortadan kalkabilir. Sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı olmanız gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status