Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Mart 2018 – 11 Mart 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta konfor bölgesi dışına çıkarak ve farklı şekillerde zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatında haftaya yoğun bir şekilde başlayacaksınız. Belki işlerinizin birikmiş olması ya da hızlı ilerleme yüzünden de sorumluluklarınız artması sizi zorlayabilir. Bazı şeyleri farklı yapmanın sizin için yeni olanaklar yaratabileceğini görebilirsiniz. Salı günü, Merkür ve Venüs evinize ve aile alanınıza giriyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde evde veya ailenizle ilgili konularda yoğunlaşabilirsiniz. Aranızda bir sorun varsa çözmek isteyeceksiniz. Kendinizi bu hafta duygusal olarak daha iyi ifade edebilir, kendinizi iç dünyanızda güçlendirebilir ve başkalarıyla duygusal bağlantılar üzerinde çalışabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde hayattan beklentileriniz üzerine çok fazla düşünceye sahip olabilirsiniz. Elinizdeki tüm imkanları değerlendirmek istiyorsunuz. Ancak haftaya yoğun başladığınız için biraz dinlenin ya da biraz sessiz ve yalnız vakit geçirin. Bir süre kafanızı dinleyerek daha iyi konsantre olabilirsiniz. Hafta sonu, ay burcunuzda olacak ve istediğiniz şey için daha fazla enerji ve coşku yaşayabilirsiniz. Bazı endişelerinizden de kolayca kurtulabilirsiniz.

5 Mart – 11 Mart Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta bir sürpriz ile mutlu olacaksınız. Ancak hayal kırıklıkları veya problemleri çok hızlı bir şekilde çözümlemeniz de mümkün olacak. Son derece pozitif bir hafta sizleri bekliyor. Fakat özel hayatınıza daha az zaman ayırmanız da olasıdır.

Bu hafta, ev içi sorunlar veya emlak ile ilgili göreviniz belirsiz olacak. Ev alım satımı ya da değişimi ile ilgili gelişmeler olabilir. Hoşunuza gidecek bir şey olabilir, ancak kızgın olmak için bir sebep de olacak. Gayrimenkul konusunda biraz stres söz konusu olabilir.

Bu hafta, hayatında zor geçen bir an ya da zor dramatik kararlar ve değişikliklerle karşı karşıya olan bir kadına ilişkin olaylar hakkında üzülebilirsiniz. Bir arkadaşınızdan alacağınız haberler de sizi üzebilir ve ona destek olmanız gerekebilir.

Bu hafta toplantıları veya rezervasyonları ertelemek zorunda kalacaksınız. Hatta bu sizi kıskanan ve ikiyüzlülük yapan kişilerin davranışları ya da planları nedeniyle olabilir. Size engel olacak bazı gayretler içerisinde olabilirler.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Mart 2018 Yorumu

Bu hafta boyunca, çevrenizdeki insanları çok dikkatli seçin ve kötü şöhrete sahip insanlarla tanışmak ve dostluk kurmaktan kaçının. Hafta boyunca gelecekteki iş hayatı, yeni ücretli işler, ek iş sözleşmeleri ve daha fazlasıyla ilgili iyi haberler alacaksınız. İleriye dönük iş planlarında her şey lehine olacak. 35 yaşın üzerindeki oğlak kadınları şimdi önemli değişiklikler yapmaktan kaçınmalılar. Davası olanlar varsa dikkatli olmalılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status