Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Kasım 2018 – 11 Kasım 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta mal mülk konuları gündemde olabilir. Özellikle de satın alma, satma veya maddi planınızdaki diğer her şeyle ilgili haberler sizi memnun edecektir. Bir yarışta ya da ödül olarak alacağınız bir şeyde başarı elde edebilirsiniz. Bir mülk ile ilgili bir davaya dahil olursanız, bu hafta başarıya güvenebilirsiniz. Bir mülk satma veya satın alma sürecinde iseniz de aynısı geçerlidir. Hafta boyunca, finansal sorunlarınıza, yeni gelir kaynaklarına veya finansal işlerinize yönelik diğer fayda sağlayacak çözümlere duyarlı çözümler arayacağınız zaman, ailenizde birkaç konuşmanız olacaktır. Ailenizin de fikrine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu haftanın Terazi, İkizler veya Kova burcunun altında doğan insanlara bel bağladığınız hoş olmayan durumlardan veya problemlerden kurtulmanın bir yolu olduğunu bilmek güzel bir zaman olacaktır.

Oğlak burcu bu hafta bir aşk ilişkiniz varsa, o zaman bu hafta ilişkinizdeki yanlış anlaşılmayı veya yüzleşmeyi çözeceksiniz. 35 yaşın üzerindeki kadınlar ve genç Oğlak burcu erkekleri için hafta istikrarsız ve kararsız bir hafta olacaktır. Kişisel hayatınızda Yay burcu, Aslan ya da Koç burcu altında doğan insanlar tarafından yapılan müdahale, tesadüfi olmayacaktır, bu yüzden göz ardı etmeyin.

5 Kasım – 11 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye, sezginizi ve psişik yeteneklerinizi arttıran daha fazla hassasiyet getiriyor. Bu, hayallerinizi gerçekleştirmek için hedefler belirlemenize yardımcı olacaktır. Daha fazla empati ve alıcılık, ilişkilerinizi daha hassas ve sevecen hale getirir. Artan karizma ve gizemli bir cazibe, özellikle Salı günü, buluşma için idealdir. Bu aynı zamanda arabuluculuk, hayal, yoga ve astroloji ve benzeri konularda daha çok şey öğrenmek için iyi bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Kasım Yorumu

Cuma gününden Salı gününe kadar, ancak Pazar günü en güçlü şekilde, hedeflerinize ulaşmak için normalden çok daha kararlı ve amaca yönelik hissedeceksiniz. Artan çekicilik, size diğer insanlar üzerinde muazzam miktarda güç ve etki sağlar. Ayrıca, zor bir görevi gerçekleştirmek için herhangi bir takıntılı ya da zorlayıcı eğilimler kullanılabilir. Bu özellikle dağınık bir odadan kötü bir alışkanlığa kadar parçalanmış ya da artık kullanılmayan bir şey için geçerlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status