Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Nisan 2018 – 6 Mayıs 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta sizin kişisel olarak ilgilendiğiniz önemli finansal konularla uğraşmanız gereken bir hafta olacaktır. Daha çok kazanmak için daha fazla çalışmak zorunda olduğunuzun farkındasınız. Özellikle kendi işinizi yapıyorsanız, bu hafta çok daha işin üstesinden gelmeniz gerekecek. Çünkü kazancınızda artış olduğunu göreceksiniz ve bunun devamının gelmesi sizi heyecanlandıracak. Ancak bazı masraflar ya da borçlar yüzünden harcamalarınızı kontrollü yapmanız gerekecek. Bu hafta elinizdeki paraya pek dokunmak istemeyeceksiniz. Çünkü ilerleyen zamanda size lazım olacağının farkındasınız. Hafta boyunca yeni insanlarla ilginç toplantılar yapacaksınız. Eski arkadaşlar size telefon görüşmeleri, toplantı davetleri ve daha fazlası aracılığıyla kendilerini size hatırlatacaktır.

Oğlak burcu bu hafta bir kız veya genç bir kadınla ilgili bir olay yaşanabilir. Özellikle evinizde veya arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın evinde toplanmanın bir nedeni olabilir. Bu hafta hem eğitim hem de iş için iyi bir hafta olacak. Yeter ki değerlendirmesini bilin. Çünkü yeteneklerinizi sergileyebilecek veya kendi fikirlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu hafta işyerinizdeki etkinlikler, Mayıs veya Haziran aylarında yapılacak bazı değişikliklerin işareti olacak. Yazın evlenmek isteyenler için de bu hafta önemli planlamalar yapılabilir.

30 Nisan – 6 Mayıs Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu hafta genelinde sizi şaşırtacak çok fazla şey olmayacak. Ama elbette her biriniz için farklı olaylar yaşanabilir. Sizi üzecek ya da hayal kırıklığına uğratacak olan kişilere karşı sabırlı olmanız gerekebilir. Gergin ortamlarda bulunmamaya çalışın. Bu hafta önceliğiniz işleri olacak.

Bu hafta, evinizden tamir veya bazı iyileştirme gerektiren ögelere dikkat edebilirsiniz. Ertelediğiniz onarım işlerine de zaman ayırabilirsiniz. Yeni bir eşya satın almak için iyi bir zamanınız olacak, ancak makul fiyatlar ve kaliteli eşyalar almanız önemlidir. Şimdi duyguların zamanı değil. Aşk hayatınızı bu hafta geri planda kalabilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Mayıs Yorumu

Hafta sonunda, sizin için önemli bir zamanın olduğunu fark edeceksiniz. Bazı başlangıçlar yapmak için iyi bir dönemdesiniz. Bu dönemde emek verdiğiniz her şeyin karşılığını yakın zamanda fazlasıyla alacağınızı biliyorsunuz. Oğlak burcu pozitif şekilde insanlara kendilerini ifade etme veya ilerleme için bu hafta benzersiz şanslara sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status