Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Eylül 2018 – 9 Eylül 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta parasal olarak panik havasında olabilirsiniz. Mal mülk yatırımı konusunda yanlış adımlar atmayın. Mali işlerinizin çok kararsız olduğunu fark edin. Bazı şeylerin planlaması çok fazla düşünmenize yol açabilir. İş arkadaşlarınız veya yöneticileriniz ile aranız iyi olur ve işiniz ile ilgili anlaşmalara tam olarak güvenebilirsiniz. Bu hafta şanslı olacaksınız, ancak kişisel çekiciliğiniz ikna gücü olarak daha büyük bir rol oynayacak. Bununla birlikte, yeni profesyonel veya iş ortaklarını, müşterileri ve daha fazlasını etkileyebilirsiniz. Ticari hayatta başarılı bir hafta olur. Bu hafta boyunca, elinizdekiler ile yetinmeli ve aşırı talepkar olmamalısınız.

Oğlak burcu bu hafta aşk hayatında renkli olacak. Yeni aşk maceraları ve yeni tanıdıklar ile iyi zaman geçireceksiniz. Ancak, şimdi, partneriniz hakkında bazı önemli şeyleri anlayacaksınız. İlişkiniz üzerine yeniden düşünmeniz gerekebilir. Belki evlilik konusunda da geri planda durabilirsiniz.

Bu hafta sorunlara neden tartışmalara girmemeye dikkat edin. Oğlak burcu erkekleri zor bir durumdan kurtulmak için kolay ama muhtemelen yanlış yollar ararlar. Oğlak burcu kadınları Akrep burcu olan bir insandan çok iyi tavsiyeler alacaklar.

3 Eylül – 9 Eylül Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta özellikle de Pazartesi ve Salı günleri, arzularınızı gerçekleştirmek ve başkalarının desteğini almak için istediğiniz kadar doğrudan ve dürüst olabilirsiniz. Bu, son zamanlarda  biriken işleri yapmak için ideal bir zamandır. Sosyalleşme ve aşk hayatınız ekstra karizma ve entelektüel çekiciliğiniz yararına olacaktır. Aksi takdirde çok utangaç veya temkinli olacağınız cüretkar davranışlarda bulunmaya daha istekli olacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Eylül Yorumu

Çarşambadan Pazara kadar, sağduyu ve pratik sonuçlara doğru bir bakışınız olacak. Yeni fikirler edinebilir ve geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Yapılan dostluklar kalıcı ve güvenilir olacak. Kendinizi aile meselelerine özen göstererek bulabilirsiniz. Taahhütler konusunda emin olabilirsiniz. Bu hafta, yaşlılardan tavsiye almak veya genç insanlar için akıl hocası olarak hareket etmek için iyi bir zamandır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status