Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Aralık 2018 – 9 Aralık 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta akrabalarınızdaki ailenizden biriyle ilgili ilginç olayları deneyimleyeceksiniz. Muhtemelen bu yedi gün boyunca doğum günü, isim günü ve daha fazlası nedeniyle ilişki kuracağınız bir kişi ile ilişkili bir kutlamaya katılacaksınız. Bu hafta sizi beklenmeyen çeşitli olaylarla kesinlikle şaşırtacak. Çoğu durumda, size yakın yaşayan insanlar için uygun olacaktır. Bu hafta, hassas bir durumun veya ilişkinin olumlu yönde beklenmedik bir gelişmeyle şaşıracaksınız. Bu süre zarfında, bir plan veya projeyi bitirmek, zor bir başarının tadını çıkarmak üzeresiniz. Yeni şartlar, size eski planlarınıza ve fikirlerine başarılı bir gerçekleşme olasılığıyla dönme fırsatı verecektir. Bu hafta farklı toplantılar veya görüşmeler planlayacaksınız. Yardım, tavsiye veya rica için arkadaşlarına sorman gerekecek.

Oğlak burcu bu hafta gerçek veya çevrimiçi bir toplantı ile ilginç bir insanla tanışabilirsiniz. Bu hafta alacağınız haberler 2019 için bazı planlarınız için temel olacak. Oğlak kadınları evlerinde değişiklik yapmak için ev ya da mülk davalarına yerleşmek için alımlar için iyi bir haftaya sahip olacaklar. Oğlak erkekleri, karakterlerinin özelliklerine bağlı olarak mutsuz ve keyifsiz anlar yaşayabilirler.

3 Aralık – 9 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye kadar açık ve hızlı düşünme, tüm zihinsel çalışma ve iletişimlere yardımcı olur. Zihniniz çok aktif olacak, bu nedenle yazarken veya konuşarak aklınızda olanı ifade etmek için iyi bir zaman. Ayrıca çok fazla bilgiye açık olabilir ve iyi konsantre olabilirsiniz. Hedeflerinizi hassas bir şekilde ayarlayın ve net planlarınızı yapın, hedeflerinize ulaşmak için bir strateji yapın. Bu planları başkalarıyla tartışmak için iyi bir zaman. Çünkü iyi geribildirim ve destek alacaksınız.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Aralık 2018

Cumadan pazara duyusal arzularınızda bir artış olur, bunu romantizm için ideal bir zaman yapar. Mistik cazibeniz insanları ruhsal gelişim seviyenizle daha fazla çekecek ve ruh eşinizi bile bulabileceksiniz. Başkalarının arzularına duyarlısınız ve onlara hizmet etmekten keyif alacaksınız. Doğru ve yararlı olana dair güçlü hisleriniz, hareketlerinizde size yol gösterecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status