Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ocak 2018 – 4 Şubat 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlara ve ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Aşk hayatında sevdiğiniz insanla aranızdaki buzların erimesi için biraz daha pozitif olmaya gayret edin. Sevginizi ona göstermekten kaçınmayın. Hafta ortası araştırmalar yapabilir ve hayata daha ciddi bir yaklaşım gösterebilirsiniz. Çarşamba günü aslan burcunda bir ay tutulması meydana gelecek. Bu sebeple de ciddi konular üzerine çalışabilir, kendinizi derinleştirebilir ve kendinizin veya hayatınızın bir bölümünün önemli bir dönüşümü üzerinde çalışabilirsiniz. Gelecek ile ilgili aldığınız önemli kararlarda bu hafta ilerleme kaydetmek isteyeceksiniz.

Merkür Çarşamba günü para alanına giriyor. Bu sebeple de önümüzdeki günlerde finansal planlar üzerinde çalışabilir, hayatınızdaki güvenlik ve istikrarı artırabilirsiniz. Maddi yönden bu hafta kendinizi güvende hissedeceksiniz. Zihinsel enerjiniz sayesinde çok karışık meseleler üzerine de çalışabilirsiniz. Azim ve istikrarı bu hafta da elden bırakmayın.

Haftanın ilerleyen günlerinde, büyük fikirler bulabilir ve hayatınızdaki insanların mutluluğunu önemseyebilirsiniz. Daha iyimser olacaksınız. Ayrıca önemli plan ve projelerinize odaklanmaya çalışabilirsiniz. Hafta sonu daha iddialı çalışmalar yapabilir ve hedeflerinize odaklanarak hırsla çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

29 Ocak – 4 Şubat Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Cuma ve Cumartesi olacak. Bu hafta ailenizdeki veya arkadaşlarınızdan biriyle ilgili önemli genel görevler üstlenebilirsiniz. Bu tür eylemlerin size bir miktar fayda veya ekstra para getirmesi muhtemeldir. Hafta içi seyahat ve diğer yerleşimlerden insanlarla görüşmeler için elverişli olacak.

Bu hafta, uzaktan gelen insanlarla kişisel yazışmalarınız olabilir ya da başka bir şehirdeki etkinlikler size cazip gelebilir. Bu hafta özellikle turizm alanında çalışan oğlaklar için başarı söz konusu olabilir. Genç bir kadının eylemleri ve yorumlarıyla şaşırabilir ya da kafanız karışabilir. Bu hafta kişisel, aile veya mesleki hayatınızla ilişkili problemler de olabilir.

Hafta boyunca, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Kendiniz ilaçla tedavi etmeyin, ancak tıbbi yardım isteyin. Ailenizdeki bir kadınla ilgili önemli bir olay, görüşme, beklenmedik davet veya sık telefon görüşmeleri yapma olanağı olacaktır. Genç oğlak kadınları tam anlamıyla son dakikada, yeni ay için planlarında değişiklikler yapmak zorunda kalacaklar, ancak güzel olacak. 35 yaşın üzerindeki kadınlar bir davet veya diğer önemli bir aile etkinliğinin organizatörü olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status