Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Ekim 2018 – 4 Kasım 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta maddi yönden başkalarına ihtiyacınız olabilir ve ihtiyaç duyduğunuz insanların yardımı ile finansal problemleri çözmeniz gerekecektir. Sorununuz ne olursa olsun, kendiniz çözme olasılığı minimumdur. Bunun için başkasından yardım almaktan çekinmeyin. Bu yedi gün boyunca deneyimleyeceğiniz sınav veya tecrübe, umarım size bir şey öğretir ve yeni ve faydalı bir yaşam dersi öğreneceksiniz. Bu haftaki ilginç gelişmeler, birlikte çalışan veya ortak profesyonel, iş çıkarları olan insanlar arasındaki aşk ilişkilerini içerecektir. Bekar olan oğlak burçları ise iş ortamından biri ile flört edebilir. Belirli bir olayın, şu anda sırrınız varsa, ilişkilerinizi olumsuz anlamda etkilemesi olasıdır. Bazı şeyleri saklamak zorlaşabilir. Bir randevu, çöpçatanlık veya başka bir arabuluculuk yoluyla yaratılan romantik bağlarla ilginç ya da olumlu gelişmeler gelişecektir. Hafta boyunca, sizden daha yaşlı olması muhtemel veya başka bir yerde yaşayacak bir kadınla ilgili bir etkinlik gerçekleştireceksiniz.

Oğlak burcu bu hafta aile içinden bir kadının özel gününde ona destek olmanız gerekebilir. Belki bir düğün hazırlığı ya da başka bir kutlama için erken hazırlıklara başlanabilir. Sizinle olan mesafeden bağımsız olarak, kadınlar ile dostane ilişkileriniz sizin için önemli olacaktır. Aile içinde de sizden büyük kadınlarla aranızdaki bağlar güçlenir. Bu hafta, önemli ve yararlı finansal haberler genç Oğlak kadınlarını memnun edecek. Farklı kaynaklardan küçük kazançlar mümkündür.

29 Ekim – 4 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden cumaya beklenmedik dürtüler veya olaylar bir aşk ilişkisinin istikrarına meydan okuyabilir. Aşk hayatında her türlü baskıdan kaçmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü zirveye tırmanma, özgürlük ve heyecan için artan bir ihtiyaç, bir aşkla sabrınızı sınayabilir. Sağlıklı bir ilişkiniz varsa özellikle açık fikirli bir ortakla bu gibi sorunlar olmayacaktır. Ne kadar talepkar ya da muhafazakar partneriniz olursa, daha çok sorun çıkabilir.

Cumartesi ve Pazar daha rahat ve huzurlu hissetmelisiniz. Çalışmak zorunda kalırsanız, işinize iddialı enerji ile odaklanabilecek ve iyi bir iş çıkaracaksınız. Eğer rahatlamak isterseniz, başka bir şey yapman gerektiğini hissetmeden yapabileceksin. İç barış bütün ilişkilerinizi daha uyumlu hale getirecek. Başkaları üzerinde sakinleştirici etkiniz, bunun sosyalleşme ve takım çalışması için iyi bir zaman olduğu anlamına gelir. Bu, kendinizi ve hedeflerinizi kamuya tanıtmak için iyi bir hafta sonu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status