Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (28 Mayıs 2018 – 3 Haziran 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta eski çözümlenmemiş sorunların ya da bitmemiş görevlerin hatırlatılması söz konusu olabilir. Yarım kalan işlerin ya da görevlerin dikkatinizi tekrar çekebileceği bir haftadır. Hatta bir zamanlar unuttuğunuz hayalleri yeniden hatırlayabilir, tekrar bu hayalleriniz üzerine planlar yapabilirsiniz. Belki yeni bir iş kurma fikri de tekrar gündeme gelebilir. Daha fazla para kazanma arzusu ile birkaç fazla işte şansınızı deneyebilir, ek kazanç kapıları arayışına girebilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta, ne yazık ki, bazı sorunları sizin için doğru bir şekilde çözme şansını kaçırmış olacaksınız. Muhtemelen kötü tavsiyeleri dinlemişsiniz, yanlış bilgilerden yanıldınız, birilerine yalan söylediniz ya da sizi yanlış yönlendirdiler. Kaçan fırsatlar yüzünden pişmanlık duyabilirsiniz. Ya da başkasının sözüne kandığınız için de başarısızlık olabilir.

Bu hafta, her türlü güven sorunlarına ve başkasından gelecek zarara karşı savunmasızsınız. Yalan, aldatma, kötülük, kandırılma gibi durumlarda çok fazla tepki verebilirsiniz. Özellikle aşk hayatında yakalayacağınız bir yalan ilişkinizi sarsabilir. Dikkatli olun ve hayatınızda böyle şeylere izin vermeyin. Çünkü bu size gelecekte pek çok hoş olmayan günler yaşatacaktır. İlişkinize yeniden bir şans vermeyi düşünebilirsiniz. Yoksa sevdiğiniz insanı kaybetmek ileride sizi üzecek.

28 Mayıs – 3 Haziran Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta daha fazla sorun ve sıkıntı çözmek ile meşgul olabilirsiniz. Bu olaylar ile ilişkili geçmişte yaşanan tecrübeler sayesinde doğru kararlar alabilirsiniz. İş hayatında daha sık yapılan toplantılarınızı ve tanıdık ve bilinmeyen çeşitli yerlerden insanlarla iletişiminizi ilgilendirecek önemli gelişmeler olacak. İkili görüşmelerde olumlu sonuçlar alacaksınız. Fikirleriniz ile insanları etkilemeyi başaracaksınız.

Bu hafta farklı kişilerle iletişim kurmaya açık olduğunuz sürece, yeni tanıdığınız insanlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Size yeni fırsat kapıları açılabilir. Çalışma ortamında da yeni tanışacağınız biri ile yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Bu hafta, birçok oğlak burcu evlerine ya da kişisel gardıroplarına yönelik bir satın alma işleminin keyfine varacak. Yeni kıyafetler alarak kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Ertelediğiniz kişisel ihtiyaçlarınız için de bu hafta bütçeniz olumlu olabilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Haziran 2018

Bu hafta mal mülk alım satımına dair olumlu sonuçlar olacak. Ev konforunuzu koruyacaksınız. Bu yedi gün boyunca bir buket çiçek ya da özel bir hediye almanızı gerektiren bir toplantıya davet edileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status