Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (27 Kasım 2017 – 3 Aralık 2017)

Oğlak burcu haftalık yorumunda pek çok fikir ve aktif bir zihin ile haftaya başlayabilirsiniz. Oğlak burcu bu hafta kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir. Hafta ortası, duygularınıza, hissettiğiniz şeylere ve şu an duygusal güvenlik için neye ihtiyacınız olduğuna odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, kalbinizi dinleyecek ve daha eğlenceli yönünüzü ön plana çıkaracaksınız. Üzerinizdeki durgunluk gidecek ve sosyal enerjiniz yerine gelecek. Venüs Cuma günü Yay burcuna giriyor ve Merkür Pazar günü Yay burcunda geriye dönüyor. Dolayısıyla önümüzdeki haftalarda geçmişten gelen sorunlarla mücadele edebilirsiniz. Hayal gücünüzü kaybedebilir, yalnız başınıza kalmak için daha fazla zaman isteyebilir veya ekstra duygusal, bitkin hissedebilirsiniz. Hafta içi her ne kadar enerjik olsanız da, haftaya bir anda modunuz değişebilir. Dinlenmek için kendinize çok zaman verin ve güçlü insanlara meydan okumaktan kaçının. Pazar günü iş ve kariyer hayatında dolunay oluşuyor ve küçük projelerle uğraşabilirsiniz. Ancak daha iyi stres yönetimi üzerinde çalışmanız gerekebilir.

Oğlak burçları için haftanın en iyi günleri Cuma, Cumartesi olacak. Hafta içi elinizdeki küçük işler ve mevcut işlerinizle ilgilenebilir, ancak bir yandan da enerjinizi yükselterek, kendinizi güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Geçen haftaki ruhsal çöküntüden kurtuluyorsunuz. Yine de stresli ortamlardan kaçınmanızda fayda var. Hafta sonuna doğru sosyal ortamlarda bulunabilir, davetler alabilirsiniz.

27 Kasım – 3 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta oğlak burçları başka bir şehirde veya ülkede yaşayan arkadaşlarıyla iletişim kurabilirler. Ya da yolculuk yapabilirler. Bu tür olayların sebebi, bu yılın sonunda veya 2018 yılının başında gerçekleştirmek istediğiniz önemli bir planla ilgilidir. Diğer şehirlerden veya ülkelerden gelen insanlar ve yeni tanıdıklarınız sizin için yararlı bir etkiye sahip olacak. Yararlı bilgiler, farklı şeyler hakkında yeni bilgiler edinmek ve daha fazla fırsat önünüze çıkacak.

Hafta boyunca bir kadından beklenmedik bir destek veya öneri alabilirsiniz. Bir dava ile uğraşıyorsanız, olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz. Genç bir kadının (kız, kız kardeş, yeğen vb.) mali bir sorunu olabilir ve sizden yardım isteyebilir.

Genel olarak, bu hafta para açısından ve aile bütçeniz açısından daha karmaşık olacaktır. Her şey tahmin edilemez, bu nedenle dikkatiniz bu planda maksimize edilmelidir.

35 yaş üstündeki oğlak kadınları 2018 yılında farklı olayların veya kararların temellerini atacak bazı önemli öncelikler ve kalkınma planlarını belirleyeceği önemli bir haftaya sahip olacaklar. 35 yaşın altındaki oğlak kadınlarının bu hafta daha yüksek masrafları olacak ya da para ile ilgili başka kaygılar ortaya çıkacaktır. Genç Oğlaklar gelecek 2-3 ay içinde atacakları adımları ciddi olarak düşünecekler. Hiçbir şey tesadüf olmayacak. Her şey planladığınız şekilde gerçekleşmeye başlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status