Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat 2018 – 4 Mart 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki insanlara odaklanabilir ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ortaklıklarınızı iyileştirmek için çalışabilir ve herkese davranmaya çalışabilirsiniz. Aşk hayatında ise sevdiğiniz insana karşı daha merhametli ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Hafta ortası, başkaları ile daha fazla şeyler paylaşabilir ve ekip çalışmalarında başarı gösterebilirsiniz. Sosyal yönden bu hafta bir hayli pozitif ve etkileyici olacaksınız. Sevdiklerinize olan duygusal bağınızı onlara daha yakın hissetmek için güçlendirmek isteyebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Perşembe günü başak burcunda meydana gelen dolunay ile birlikte bir şeyler öğrenmek ve yeni deneyimler kazanmak için kendinize zaman ayırmaya odaklanabilirsiniz. İlerleme planlarını tamamlayabilirsiniz. Maceralar ve fırsatlar hakkında daha iyimser ve hevesli hissedeceksiniz. Hafta sonu boyunca, dikkatinizi hedeflerinize ve hırslarına doğru yönlendireceksiniz. Özellikle uzun vadeli planlarınız üzerinde çalışabilir, ilerleme kaydedebilirsiniz. Hafta sonu geleceğe yönelik de planlar yapmanız olasıdır.

26 Şubat – 4 Mart Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta yaklaşmakta olan bir yolculuk veya hareketle ilgili endişe veya gerginlik yaşanacak. Şu anda, birçok kişi yavaş, bazen zor (her şeyden önce duygusal olmaktan öte) gelişecek bir veya daha fazla yaşam değişikliği sürecinde olacaklar. Hayatınızda bir şeyler değişmeye başlıyor. Ancak daha iyi bir gelecek için her zaman daha fazla gayreti elden bırakmayın.

Bu hafta başka bir yerde yaşayan yakın bir kişinin sağlık sorunu ile ilgili haber alabilirsiniz. Ancak nispeten hızlı ve kolay bir şekilde sorunlar aşılabilir. Bu yakınınız sıhhate erişebilir. Bununla birlikte, birçoğunuz aşk hayatında geçmişte yaşanan bir ilişkiyi düşünebilir. Kalbiniz, düşünceleriniz ve duygularınız hala geçmişte olabilir. Belki şimdi bir olay yaşayacaksınız ya da geleceğinizi daha net görmeye başlamak için geçmişinizden kopmanıza yardımcı olacak şeyleri öğreneceksiniz. Geçmişteki aşk defterlerini kapatmanız ve aşk hayatında temiz bir sayfa açmanız daha hayırlı olacak. Beklentiler bu anlamda karşılık bulmayabilir. Uzun süredir hoşlandığınız kişiden karşılık göremediğiniz için artık bundan vazgeçmeniz gerekir.

Yakında, genç bir kadının planları ve davranışlar yüzünden üzülebilirsiniz. Ya da hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ancak onunla yaptığınız konuşmalar bir şeyleri değiştirmeyecek. Bu hafta, yaşadığınız ev veya sahip olduğunuz mülk hakkında plan ve beklentilerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Başka bir şehirde veya ülkede yaşayan bir gençle iletişime geçilebilir veya bir toplantı yapılacaktır.

Genç Oğlak kadınları, kaçırılmış fırsatlar için depresyon yaşayabilir, duygusal istikrarsızlık veya kendine acıma duygularına kapılabilir. Genç oğlak erkekleri oldukça verimli bir haftaya sahip olacaklar. Ancak sizin için önemli şeyleri planlamak için vaktiniz olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status