Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta ciddi bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Meselenin özüne ulaşmak için çalışabilirsiniz. Haftanın ilk gününde mevcut problemleri çözmek sizin için önemli olacak ve maddi durumunuzu da gözden geçirebilirsiniz. Artık değişim vakti ve bunun sizin elinizde olduğunu biliyorsunuz. Çabalarınızın hemen sonuç vermesi için daha gayretli olmanız gerekiyor. Son zamanlarda odaklandığınız şeyle daha fazla araştırma yapabilir ve tutkulu olabilirsiniz. Belki bir kursa yazılmak ya da sınava girmek isteyebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için araştırmalar yapmanız olasıdır. Bu süreçte zorluklar sizi yıldırmayacak ve tam tersi üstüne gidebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, kendi işinizi yapmak için daha fazla alan ve özgürlük isteyebilirsiniz ve daha iyimser olabilirsiniz. Satürn Perşembe günü sert bir şekilde Güneş’e çarpıyor. Bu sebeple dikkatlerden kaçınmak ve spot ışığınızdan uzak durmak isteyebilirsiniz. Kendinizi geri planda tutacaksınız. Cumartesi günü, Venüs aşk alanına giriyor. Bu sebeple yaratıcı olmanın, sevdiklerinizle vakit geçirmenin ve önümüzdeki günlerde daha fazla sevmek ve sevilmenin tadını çıkaracaksınız. Uzun süredir görmediğiniz sevgilinizle de kavuşabilirsiniz. Cumartesi günü ise kariyer ve yaşam yolu alanında dolunay meydana geliyor. Bu sebeple hafta sonu boyunca hedeflerinize daha fazla odaklanabilir, sahip olduğunuz hedeflerle ilerlemek için çalışabilir ve daha iddialı hissedebilirsiniz. Belki kısa süreli bir seyahat söz konusu olabilir.

26 Mart – 1 Nisan Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en güzel günleri Çarşamba ve Cuma olacak. Bu hafta eski ve yeni arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızla ilgili çeşitli dinamik olaylar yaşayacaksınız. Önemli bir sohbette bulunacak, bir teklif alacaksınız veya eylemleriniz veya kararlarınız hakkında bir açıklama yapacaksınız. Sevgilisi olanlar evlenme teklifi alabilir ya da edebilirler. Aşk hayatınızda radikal kararların alınacağı bir dönemdesiniz. Evlilik gündemde olabilir.

Genel olarak, bu hafta sizin için dinamik ve ilginç olacak, ancak hepsi kendi beklentilerinize bağlı gerçekleşecek. Yeni insanlarla tanışacak, sizin için önemli yeni profesyonel veya iş bağlantıları yaratacaksınız.

Bu hafta, aynı şehirde yaşayan biriyle buluşmanız sizin için özel önem taşıyor. Muhtemelen şeyler tesadüfen gerçekleşecek, ama hiçbir sıradan şey olmadığı için, bu ilişkilerin geliştirilmesine özel bir dikkatle bakmaya devam edin. Yeni tanıştığınız insanların size bir konuda faydası da dokunabilir.

Bu hafta, sevdiklerinizle ya da hoş insanlarla keyifli duygular ve toplantılar yapacaksınız. Bir geziye de katılabilirsiniz. Bu hafta, posta veya kurye ile alacağınız bir mektup veya gönderi sizi memnun edebilir. Artık ailenizde bir çocuk veya bir kişi ile ilgili önemli masraflar olabilir.

Birçok oğlak burcu genç bir akraba ile ilgili olacak paradan faydalanacak. Bunlar yaşam, burs, hayatta kalanların emekli maaşı, sosyal yardım gibi olabilir. Ek gelir de söz konusudur.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Nisan Yorumu

Hafta boyunca, kişisel bir tatil ya da bir arkadaşın ya da akrabasının başarısı ile ilgili bir kutlamaya davet edileceksiniz. Bu hafta, hem akrabalarınızla hem de birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili yükümlülüklerinizi veya vaatlerinizi titizlikle yerine getirmeniz önemli olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status