Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta bir süredir ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için elinize para geçebilir, alışverişe gidebilirsiniz. Bu hafta kendiniz için kişisel bir şey satın almak için büyük bir istek duyarsınız. Ne yazık ki, ekstra masraflar da ortaya çıkabilir. Bir hediye almanız veya biraz para harcamanız gerekecek bir şey olabilir. Bu sizi zor bir karar vermek ya da bir uzlaşma sağlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz bir duruma sokabilir. Maddi durumu gözden geçirmeniz daha çok hesap kitap yapmanız da gerekebilir. Bu hafta birçok duygusal deneyime vesile olacaksınız. Ancak herhangi bir gülümseme ya da duygusallıktan etkilenmek için acele etmeyin. Aşk hayatınızda, birisinin size karşı iyi bir tutumu nedeniyle karışıklık yaşayabilirsiniz. Sizi yanıltabilir, bu kişinin sizin için özel hisleri olduğu yanılsaması yaratabilir. Sizden hoşlandığını da düşünebilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta romantik bir ilişkiniz varsa, ilişkinizi kesin bir bağlılıkla geliştirebilirsiniz. İlişkinizin geleceği için kararlar alınabilir, hayaller kurulabilir. Kendi karakterinizin belirli özelliklerini kontrol edemiyorsanız, neler yapabileceğinizi ve kaybedebileceğiniz şeylerin farkında olun. Bu hafta, uzaklardan bir partnerle romantik bir ilişki için iyi bir hafta olacak. Bu hafta size ekstra gelir sağlamak için ek bir fırsat için bilgi veya teklif alabilirsiniz.

26 Kasım – 2 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar, en zorlu görevlerin üstesinden gelmeniz gerekebilir. Ayrıca zamanında işleri tamamlayabilir, bütçenizi dengelemek için güç, hırs ve azim olacak. İşinizi daha iyi yapmak için en etkili yolu bulacaksınız. Sabrınız ve öz disiplininiz sizi rahatsız edilmeden ya da cesaret kırmadan hırslandırır. Bu, değerli, gerçek ve kalıcı bir çalışma için istediğiniz bir şeyi takip etmek için iyi bir zamandır.

Cumadan pazara, özellikle aşk hayatınızda, aynı zamanda parayla, değişim ve heyecan getiriyor. Eğer bekarsanız internet randevusu ile iyi bir şansınız olur. Uzun süredir bir ilişki içinde iseniz, sevgiliniz ile ilişkinizi geleceği için daha derin düşünmeniz gerekebilir. Finansal rüzgârlar mümkündür, ancak paraya daha fazla dikkat etmelisiniz. Paranızın hepsini riske atma eğiliminden kaçının.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status