Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (25 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni fikirlerinize odaklanacak ve kısa vadeli planlarınız üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta yeni işlerle kendinizi meşgul edebilir ve başkalarına karşı daha çekici olabilirsiniz. Enerjiniz yüksek bir şekilde haftaya başlıyor olacaksınız. Pazartesi Venüs oğlak burcuna giriyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda dikkat çekmenin, yeni başlangıçların ve fırsatların keyfini çıkaracaksınız. Daha sevimli ve çekici olmanın tadını çıkarın ve daha fazla insanla tanışmaya açık olun. Artık sosyal çevreniz genişlemeye başlıyor. Satürn Pazartesi günü Venüs’le aynı hizaya geliyor ve başkaları ile daha iyi anlaşabilir ve daha uzlaşmaya varabilirsiniz.

Hafta ortası, duygusal ihtiyaçlarınıza yönelerek başkalarıyla duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Özellikle aşk hayatında sevgilinize hisleriniz yoğun olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde kalbinizin sesini dinleyebilir ve daha sevimli, eğlenceli ve keyifli olabilirsiniz. Bu enerjiniz sevdiklerinizi de mutlu edecek. Hafta sonu boyunca, hafta boyunca vaktiniz olmadığı aktivitelere gidebilir ve önümüzdeki haftaya kendinizi hazırlayabilirsiniz.

25 Aralık – 31 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi, Perşembe ve Cuma olacak. Bu hafta bir şey hakkında endişelenebilirsiniz. Tempo tuttuğunuz sürece, açıklanamayan depresyona veya tembelliğe düşmediğiniz sürece, genel olarak, bir şeyler olumlu bir yönde gelişiyor olacak. Kaçırmamanız gereken bir şans verilecek.

Hafta içi bir kız veya genç bir kadının kararı veya davranışı yüzünden üzüntü duyabilirsiniz. Aslında, doğru karar aldığı bir konu, ama sizi endişelendirebilir. Hafta boyunca bir erkekten hediye veya para bekleyebilirsiniz. Genç oğlak kadınları bir hayal kırıklığı veya problemi son anda önleyebilirler. Çok güçlü ve başarılı bir hafta olacak.

Ayrıca Bakınız: 2018 Oğlak Burcu Yorumu

35 yaş üstü oğlak erkekleri bir özel hediye satın alabilirler. Bazı ekstra harcamalar yapmak zorunda kalabilirler. Bu hafta, Oğlak burcunda doğan genç erkeklerin mesleki gelişimi veya işi oldukça önemli olacak. Düşündüğünüz iş hakkında önemli bilgi veya öneriler alacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status