Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (24 Aralık 2018 – 30 Aralık 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta başka bir şehirde yaşayan bir kadınla toplantı veya temaslarınız olacak. 2019 için planlarınızı yapmanız için size yeni bir şans ya da başka faydalı bilgiler sağlayacaktır. Bu hafta arkadaş çevrenizdeki biriyle herhangi bir tartışma veya anlaşmazlıktan kaçının çünkü bu olaylar size karşı gelecektir. Bir arkadaşlığı ve sonuçta ortaya çıkan sonuçları kaybedeceksiniz. Bu hafta, büyük olasılıkla akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın evinden gelen, çocuklarla ilgili haberler veya etkinlikler sizi memnun edecektir. Bu hafta özellikle ailenizdeki ilişkilerde gerginlik nedeni değilse, işyerinde gerçek bir başarı elde etmek için elverişli olacaktır.

Oğlak burcu bu hafta kendi işine ya da aile işine sahip olanlar tarafından başarılar kazanılacak. Oğlak kadınları, haksız davranışları size bir miktar kayıp ya da başarısızlık getirecek bir kadınla çatışıyor. Oğlak erkekleri iş ve aile yaşamları için iyi bir hafta geçirecekler. Evinizde bir kişinin profesyonel başarısının küçük bir parti için bir sebep olabileceği muhtemeldir.

24 Aralık – 30 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta eşinizle, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte olmak için pazartesiden çarşambaya kadar ideal bir zaman. Akşam yemeğinde arkadaşların olabilir ya da bir kutlama yapabilirsiniz. Ayrıca partilere ve dinlenme, neşe ve eğlence yerlerine gitmek için de en keyifli zamanlara sahip olmalısınız. Artan çekicilik ve güzellik, buluşma durumunda sosyal popülerlik ve başarı getirir. Duygularınızı paylaşma konusundaki açıklığınız ve dürüstlüğünüz, bu Oğlak haftalık burçtaki gerçek dostluğu ve gerçek aşkı destekler.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar günleri arasında aşk hayatınızdaki yoğunluğun ve tutku artmaktadır. Şimdi yeni bir ilişki gerçekten çok yoğun olacak ve bir ilişki ya da başka bir komplikasyon içerebilir. Sadece ilişkilerde değil, saplantılar ve büyülemeler de mümkün. Finansmanlarınız bazı lüks eşyalara izin verecek kadar iyi durumda olmalıdır. Belirli bir moda, kozmetik, mücevher veya dövme stiline çizilebilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status