Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Temmuz 2018 – 29 Temmuz 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta hayatınızdaki kaygılar sizi korkutmamalıdır. Kendinizi günlük yaşamınızda yeni değişikliklere veya koşullara uyarlayın. Sizinle olan her şey, gitmeniz gereken denemelere bakılmaksızın, doğru yönde ilerliyor. Bu hafta, hoş olmayan haberler kendi yaşamınızı başka bir ölçekte takdir etmenizi sağlayacaktır. Hafta içi sizi daha çok aile içi ve aile sorunları ve görevleri ile yükleyecektir, ancak bu süreçte çözümlerini yapmak mümkündür. Bu hafta, evinizi değiştirmek, yeni bir eve taşınmak ve daha fazlası için iyi bir zaman olacaktır. Finansal hafta, sermayenin nasıl çekileceğini hayal ederseniz çok faydalı olacaktır: işyerinde yenilikçi çözümler ve eylemler, çiftlikte veya işte yeterli çalışmalar olabilir. Bu hafta için kişisel ve özel beklentileriniz olabilir, ancak bunların gerçekleştirilmemesi, sizi hayal kırıklığına uğratmamalı.

Oğlak burcu bu hafta gelişim çizgileri genellikle faydalı olacaktır. Geleceğiniz için bu hafta iyi seçimler yapabilirsiniz. Hafta içi, daha fazla toplantı ve görüşmeler, ziyaret amacı için seyahat söz konusu olabilir. Aşk hayatın sıkıcı olmayacak, ama yine de ne istediğine ve kiminle olduğuna bağlı olacak. Şu an sahip olduğunuz şeylerin tadını çıkarmak ve bulutların arasından uçmamak iyi olur.

23 Temmuz – 29 Temmuz Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta ortaklık veya ilişki sorunları ele alınmaya devam ediyor. Satürn, grafiğinizin ilişkilerinizdeki taahhütlerin ve beklentilerin analizini gerektiren sektörüne geçiyor. Geçmişte yaşanan bazı anılar aklınıza gelebilir. Bazı insanları özlem ile anabilirsiniz.

Kendinizin gizli yönleriyle temasa geçin. Yoğun ve derin konuşmalar bekliyoruz. Araştırma ve öğrenme için iyi bir ay. İş ile ilgili konular veya çalışma ilişkileri sorunsuz devam ediyor. Zararlı yiyecek ve içecekleri tüketme eğilimi var! Ani acil durumları üstlenebilme yeteneğiniz test ediliyor. Deneyimler kendinizi nasıl savunduğunuz konusunda dönüşüm sağlar. Aydınlanma, önce kişisel duygusal konular hakkında, sonra değerlerinizle veya paranızı nasıl harcadığınızla ilgili olarak gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status