Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Nisan 2018 – 29 Nisan 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta yaşamınıza, gelişiminize odaklanacaksınız. Bugüne kadar engel olan şeyleri kademeli olarak yerleştirmeye başlayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Engelleri sıra ile ortadan kaldırmayı hedefleyeceksiniz. Bu yedi gün boyunca, sizin için önemli konulara doğal bir çözüm getirecek beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla çatışmalar, ilişkinizde gereksiz bir gerginlik yaratacaktır. İyi düşün; hayatında böyle bir strese ihtiyacın yok. Sağlığınız kararsız olabilir veya günlük yaşamınızdaki gerginlikten bir şekilde etkilenebilir. Hafta boyunca sabrınızı veya sabrınızı test edecek bir erkekle çok hassas veya önemli bir konuşma yapacaksınız. Seni heyecanlandıracak bir adam hakkında bir hayaliniz olacak.

Bu hafta, ilerleme kaydetme fırsatına sahip olacaksınız. Ama sadece sizin tarafınızdan yeterli seferberlik, azim ve hırs ile bu mümkün olacak. Bu hafta israf edilmemesi gereken güçlü bir zaman dilimi. Oğlak burcu erkekleri, çeşitli acelecilik halleri, hayal kırıklığı veya kişinin aksiyonlarından, yerine getirilmemiş vaatlerden dolayı üzülebilirler. Oğlak kadınları bir oğul, torun, koca ya da samimi bir arkadaşının hayatındaki çeşitli olaylara odaklanacaktır.

23 Nisan – 29 Nisan Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Mars ve Pluto’nun tüm hafta burcunuzda hizalanacak olası ile bu da iktidar ve hırs getirecek. İçsel güçte inanılmaz bir artışa neden olabilir. Perşembe günü öz güveniniz doruğa tırmanacak, bencilliğe doğru bir eğilim olabilir. Yolunuzda bir şey varsa acımasız davranışlara yol açabilir. Bu güçlü enerjiyi görmezden gelemezsiniz ve onu gömmeye çalışmak sadece öfke ya da yıkıcı eylemlerin patlamasına neden olur. Başkalarına zarar vermeden bencil olabilirsin. Bu hafta tutkulu olduğunuz bir şey üzerinde bağımsız çalışmak için iyi bir zaman. Zorlu görevlerde başarılı olmak için dayanıklılık ve güce sahip olacaksınız.

Akrep burcunda Pazar günü meydana gelen dolunay ile birlikte herhangi bir güncel kişisel ilişki veya ilişki sorununu çözmek için iyi olabilir. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Yakın ilişkileriniz güçlü duygusal bağlanma ve karşılıklı saygı ile büyüyebilir. Bu, partnerinizle yakınlıktan zevk almak ya da ortak bir şeyler paylaşmak için ideal dolunay olacak.

Hayatınız her türlü sosyal iletişim yoluyla kolaylaşacak. Bu dolunay, ailenizi ve partnerinizi koruyabilmenizi sağlar. Duygularınızı pratik yollarla onu ne kadar önemsediğinizi göstereceksiniz. Size karşı güven duygusu artacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status