Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta farklı mesafelerden insanlarla yaşayacağınız farklı olaylar veya deneyimler sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız veya akrabalarınızla seyahat etmeniz mümkündür. Seyahatin bir ziyaretle ilgili olması veya kısa süreli kalması mümkündür (örneğin hafta sonları). Hafta genellikle diğer şehirlerden veya ülkelerden gelen insanlar hakkında olumlu olaylar ve deneyimler sunar. İlişkinizdeki gerilimlerden kaçının. İsteğinize karşı çıkmaktan ya da empoze etmekten hiçbir şey kazanamayacaksınız. Bu hafta, bazı tanıdıklarınızı daha iyi değerlendirmek için zaman ayırın. Size müdahale eden veya olumsuz yönde etkilenenlerle ayrılma arzunuz konusunda kararlı olun. Diğer durumlarda, açıkça anlaşmazlık içinde olanlar ile açıkça konuşun. Bu, mülk geliştirme, konut veya kırsal mülkle ilgili değişiklikler ve daha fazlası için iyi bir hafta olabilir. Başarı, alım satım yapanlara gelebilir.

Oğlak burcu bu hafta kişisel eşyalarını ve arşivlerini kontrol etmek ve düzenlemek iyi bir fikir. Kadınlar dinamik bir hafta yaşayacaklar çünkü birçok yeni insanla iletişim kuracaklar. Erkekler bazı nedenlerden dolayı bazı eski arkadaşlarla boşanabilir.

22 Nisan – 28 Nisan Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesi – Çarşamba günleri duygusal hassasiyetinizi ve psişik algınızı artırıyor. İşleri daha güçlü hissedeceksiniz ve yoğun duygusal tepkileriniz tarafından büyük olasılıkla değişeceksiniz. Birisinin sizi derinden hareket ettirmesi ve yaşamınız üzerinde güçlü bir etkisi olması muhtemel. Yoğun duygusal bağlantılar yeni ilişkilere neden olabilir. Herhangi bir kader karşılaşması ile aranızda güçlü bir karmik çekme olacaktır.

Perşembe-Pazar günleri arasında şüphe veya paranoya potansiyeli var ve kendinizi güvensiz ya da cesaretsiz hissedebilirsiniz. Suçluluk da mümkündür ve geçmişte birinin yaralandığını hatırlayabilirsiniz. Bu tür olumsuz duyguların kendini yenilgiye uğratmasına izin vermemek önemlidir, çünkü muhtemelen olduğu gibi şeyler görmüyorsunuz. Bu tür karışık motivasyonlardan dolayı başkalarına karşı hareket etme eğiliminden kaçınmalısınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status