Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (21 Ocak 2019 – 27 Ocak 2019)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta hane içerisinden akrabalarınız ile görüşmeleriniz olabilir. Bu hafta bir kadının yolculuğu veya başka bir şehirde yaşayan bir kadının hayatındaki değişikliklerle ilgili bir olayı takip edeceksiniz. Çoğu durumda, akrabanız olacaktır: kız kardeşi, kızı, annesi, yeğeni, vs. Bu hafta, çalışmaları para ya da önemli belgelerle ilgili olanlar için daha fazla dikkat gerektirecektir. Ortaya çıkan sorunlar, hatanızdan kaynaklanıyor olabilir. Ancak sizi utandırmak isteyen başka biri tarafından kışkırtılmış olabilir. Bu hafta, akrabanız ya da arkadaşınız olan bir erkeğin davranışlarına ve kararlarına ilişkin veya bunlara bağlı olan planlarınızı uygulamanız zor olacaktır. Bir sağlık probleminin veya hayatındaki diğer olumsuz koşulların görevlerini yerine getirmesini engellemesi olasıdır. Bu yedi gün boyunca, birileri muhtemelen sizi manipüle etmeye veya deneyimsizlikten ya da sizi aldatmak veya belirli durumdan bir miktar fayda elde etmek için bilgi eksikliğinden yararlanmaya çalışacaktır.

Oğlak burcu bu hafta seyahat etmeyi veya yakın ve uzaklardan gelen insanlarla iletişim kurmayı planlayan genç Oğlak kadınlar için faydalı olacaktır. Genç Oğlakçı erkekler, bu hafta için planlarının gerçekliğini doğru bir şekilde değerlendirmelidir. Aksi takdirde değerli zamanınızı harcarsınız.

21 Ocak – 27 Ocak Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye istekleriniz ve ihtiyaçlarınız daha da güçlenebilir. Ancak tutkularınızı ifade etmek ve başarılı olmak zorlaşabilir. Diğerlerinden direnç, hüsrana ve engellenmeye neden olur. En iyi yaklaşım savunmadır. Yeni projeler başlatmak veya isteklerinizin peşinden koşmak yerine, sahip olduklarınız üzerinde durmaya odaklanmak daha iyidir. Sabır ve ağır işlerden uzaklaşmak sizi oraya götürür.

Cumadan pazara, şefkatli sevgi dolu bir etki, sevgiliniz, arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte olmak için ideal bir zamandır. Akşam yemeğinde arkadaşlarla buluşmak ve kutlamalar yapmak için iyi bir zaman. Partilere ve dinlenme, eğlence ve kutlama yerlerine gitmek için en keyifli zamanlara sahip olmalısınız. Artan çekicilik ve güzellik, buluşma sırasında sosyal popülerlik, gerçek dostluk ve gerçek sevgi getirir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status