Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Kasım 2017 – 26 Kasım 2017)

Oğlak burcu haftalık yorumunda kendinizi bitkin hissederek ve halsiz, yorgun bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. Dinlenmek için zaman ayırabilirsiniz. Şu günlerde ilgiden ve ön plana çıkmaktan uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Salı günü, Güneş Yay burcuna giriyor. Önümüzdeki haftalarda geri planda kendinizi tutup, planlarınızı ve girişimlerinizi başkaları müdahale etmeden çalışabileceksiniz. Ya da kendi kabuğunuza çekildiğinizde kendinizi daha iyi şekilde hissedebilirsiniz. Bu hafta sizden çok şey talep eden ve beklenti içerisinde olan insanlardan uzak durmak isteyeceksiniz. Hafta ortası, Ay burcunuzda ve kendi kişisel gelişiminize, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza ve ne yapmak istediğinize odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği artırabilir ve daha hoşgörülü ve şehvetli olabilirsiniz. Haftaya, kendinizi bazı hobiler veya küçük işlerle meşgul ederek, güçlü hissettiğiniz yeni fikirlere odaklanarak ve insanlar üzerinde olumlu etki bırakarak sonlandırabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta için şanslı günleri Salı, Çarşamba, Perşembe olacak. Güneş 22 Kasım‘da Güneş’in 12.evine geçiyor ve Merkür’e katılıyor. Bu hafta gelecekteki başarıların temelini atacağınız arka planda çalışmanız gereken bir zamandır. Gizlilik, planlarınızın başarısı için en iyisi olabilir. Güneş 11’inci evinizdeki Venüs ile sosyal faaliyetler ve romantik girişimler için iyi bir performans sergiliyor. Güneş 10.evinizdeki Mars ile iş yerindeki hareketlerinizde iddialı davranarak sorun çözme faaliyetlerinde ve ilerlemelerde mükemmelliğe yardımcı oluyor. Sorunları büyütmeyerek çözüm odaklı olacaksınız. İş hayatı ve kendi işlerinizi gizli yürütmek bu haftanın teması diyebiliriz.

20 – 26 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burçları eski problemleri düşünerek haftaya başlıyorlar. Mevcut ilişkilerdeki sevgi cazibe merkezleri ve romantizm gündeme gelecektir. Arkadaşlıklar, sosyalleşmek ve başkalarına destek olmaktan zevk almak için önemli bir zaman. 22 Kasım tarihine kadar aşk hayatı geri planda kalıyor. Partnerinize karşı isteksiz olabilirsiniz. Kendinize değer verin ve sizden hoşlanan insana şans verin.

22 Kasım günü, Güneş Akrep’den çıkıp 12’nci evinize geçiyor. Sırlarınız, geçmiş hatalar, keder ve bilinçaltındaki motivasyon eksikliği sona eriyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca, bir süre kendi kabuğunuza çekilerek, hayatın zevklerinden uzak durmaktan memnun olacaksınız. Ancak hayatınızda çok fazla şey olurken bunu başarmak zor olabilir. İnsanlar sizden ilgi bekliyorlar. Merkür 12.evinizde olduğu için, düşünceleriniz bu durumu analiz ederek kasvet ve azaptan endişe duyarak içe dönük hale getirebilir. İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru nakit harcamalar yapacak ve tamamlanması gereken borçları sıralayarak çözeceksiniz. 25 Kasım ve Aralık ayları arasında, zihinsel yorgunluğa dikkat edin. Çünkü aile üyeleriyle aranızdaki beklenmedik anlaşmazlıklar ve aile hayatındaki değişiklikler hakkında endişelenme olasılığınız vardır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status