Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (20 Ağustos 2018 – 26 Ağustos 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta biri sizden kendi aşk hayatına dair yardım isteyebilir. Mesela kendi duygusal ihtiyaçlarınız veya beklentilerinize rağmen, genç bir erkeğin aşk deneyimlerinin bir parçası olmak veya bir parçası olmak zorunda kalacaksınız. Onun danışmanı olabilirsiniz veya bu kendi ailenizin bir kişinin endişeleri olabilir. Aileden bir erkek de sizden fikir isteyebilir ve dertleşebilir. Hafta boyunca yanlış satın alma seçimlerini yapabilirsiniz. Evinizde veya diğer maddi sıkıntılarınızda hane sorunları yaşayabilirsiniz. Bu hafta harcamalarınıza dair daha temkinli olmanızda fayda var.

Oğlak burcu bu hafta çoğunuz, yabancılarla yeni tanışıklıklar veya temaslardan kaçınacaksınız, ki bu da gelişim potansiyelinizi büyük ölçüde sınırlayacak. Aslında, ilişkinizde sadece temiz bir sayfa olarak ihtiyacınız var. Yeni insanlar yeni duygular yaratmalı veya yeni şeyler öğrenmeli. Kendinizi izole etmeyin çünkü bu sizin zararınıza olacaktır. Başkaları ile tanışmanız bu hafta çok önemli olabilir.

20 Ağustos– 26 Ağustos Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta aile içerisinde bir çocuk ile ilgili tartışmalı bir konuya en iyi çözümü bulmakla sona erecektir. Bazı durumlarda, karar ancak herhangi bir ek harekete gerek olmadan ortaya çıkabilir. Bu hafta, evlilikler için elverişsiz olacak, çünkü gerginlikler tahmin edilemeyecek olan çatışan durumlar yaratıyor. Gizli veya sahne arkası kararları ifşa etmek, aile ilişkilerini sadece yargılamakla kalmayacak, ayrılık veya boşanma için bir neden olabilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ağustos 2018

Mali bir belge veya para ile ilgili bir teklif (büyük olasılıkla başka bir yerden) hafta boyunca dikkatinize sunulacaktır. Bir kişi veya kurumdan başka bir şehirden veya ülkeden para almak mümkündür. Genç Oğlak burcu erkekleri, istedikleri şeyleri, bekleyebilecekler. Herhangi bir sürpriz olmadan, sevdikleri deneyimler için iyi bir haftaya sahip olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status