Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Temmuz 2018 – 8 Temmuz 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta önemli kararların ve değişikliklerin haftası olacak. Hayatında yeni şeylerden korkmamalısın. Yeni şeyler denemekten ya da ön plana çıkmaktan korkmayın ya da bir şeyler olmuyorsa tekrar tekrar yapın. Şansınızı birden fazla kez denemeniz gerekebilir. Ancak pes etmemeli ve istekleriniz için mücadele vermelisiniz. Yeni bir iş ya da evlilik gibi yeni başlangıçlar için alınması gereken kararlar olabilir. Bu hafta ne istediğinden tam olarak emin olman gerekiyor. Bu senin evrim sürecin ve ona karşı gelme.

Oğlak burcu bu hafta mahkeme veya davalar için iyi bir hafta olacak. Bazı başvurularınızdan da olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınıza dair güzel haberler gelebilir ve fırsatlar çıkabilir. Bu yedi gün boyunca, ailenizde bir çocuk veya genç biriyle ilgili acil görevleriniz olacaktır. Eğer işiniz çocuklarla ilgiliyse, şimdi önemli sonuçlar alabileceksiniz. Çocuğu olanlar ise eğitimlerine dair araştırma yapabilirler.

2 Temmuz – 8 Temmuz Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta işinizden geri kalan zamanda ev içi işler ile uğraşmanız gerekecek. Ailenize bir takım sözler verdiyseniz bu hafta tutmanız gerekebilir. Bu hafta eviniz için önemli görevlerin ve planların hazırlanması veya gerçekleştirilmesi için veya evinizi yenilemek veya inşa etmek için önemlidir. Bu planda bazı değişiklikler ve başarılı hamleler mümkündür.

Büyük ölçüde, hafta, ailenizle veya ailenizle ya da anne ya da baba tarafından akrabalarla ilgili olsun, aile işleriniz ya da görüşmeleriniz için faydalı olacaktır. Nişan, düğün, doğum günü, yıldönümü ve diğerleri ile ilgili olası olaylar var. Aşk hayatında bu hafta özlemler sona erer, sevdiğinizle birlikte olmaktan mutluluk duyacaksınız. Onun değerini bir kez daha anlayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Temmuz 2018

Artık, özellikle bitmemiş ödemeler ve yükümlülükleriniz varsa, finansal kaynaklarınızı raporlamak, dengelemek ve planlamak için zaman ayırmanız önemlidir. Geçmişte dair bazı anılar aklınıza gelebilir. Geçmişiniz, özellikle ‘kirli’ sorunlarınız varsa, bunları hatırlamak canınızı sıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status