Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz odak noktası olabilir. Haftanın ilk günlerinde geleceğe dair güzel hayaller kurarak motive olabilir ve çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında istediğiniz şeyi elde etmek ve daha yakınlaşmak için yapılması gereken değişikliklere açık olabilirsiniz. Artık her türlü başlangıca hazırsınız ve atağa geçebilirsiniz. Satürn Pazartesi günü Mars ile aynı hizaya geliyor ve istediğiniz şeyler için daha fazla enerji, hırs, azim ve coşkuya sahip olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, hayal gücünüz aktif olabilir ve hayaller içinde kaybolabilir ve kendi konforunuza da daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Cumartesi günü, Satürn Venüs’e olumlu bir şekilde vuruyor ve umursadığınız insanlarla zaman geçirmenin ve daha çekici ve uzlaşmacı olmanın keyfini çıkarırsınız. Ay, hafta sonu boyunca sizin burcunuzdadır ve bu size daha fazla enerji ve daha olumlu bir görünüm verebilir ve kendiniz için ne istediğinize odaklanabilirsiniz.

2 Nisan – 8 Nisan Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en güzel günleri Pazartesi, Cumartesi ve Pazar olacak. Bu hafta önünüzde, çoğunlukla kişisel düzeyde olmak üzere, ilginç bir değişim ve olaylar haftasıdır. Şimdi hangi seçeneklere sahip olduğunuza ve bunları en iyi şekilde nasıl kullanacağınıza dair bir kontrol veya test deneyimi yaşayacaksınız.

Önemli bir buluşma yaklaşıyor ya da kişisel yaşamınız üzerinde güçlü bir etkisi olacak bir olayı yaşayacaksınız. Aşk hayatında uzun süredir görmediğiniz sevdiğiniz ile kavuşabilirsiniz. İlişkisi olan oğlak kadınları bu hafta evlilik teklifi alabilirler ya da ilişkiniz ciddiye dönebilir.

Planlarınızı ve hedeflerinizi hile, yalan ya da bir çeşit manipülasyon yoluyla gerçekleştirmeye çalışanlarınız, oldukça hoş olmayan bir durum yaşayacaklardır. Şimdiye kadar yaptığınız hataları ortaya çıkaracaktır. Bir olay sizi bir kız ya da genç bir kadınla geçmiş hatalara geri getirecektir. Bu hafta uzun zamandır görmediğiniz bir kadınla görüşeceksiniz. Özellikle aşkın deneyimleriniz açısından hafta önceden tahmin edilemez.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Nisan Yorumu

Özellikle şu anda ilişkilerinizi, yanlış anlamaları ve şüpheleri çözmeye karar verdiğini bir süreçtesiniz. Artık siz veya eşinizin bir çözüm bulmaya hazır olmadığı bir konuşma başlatabilirsiniz. Oğlak burcunun kadınları geçmişleriyle ilgili yarım kalan görevlere veya olaylara katılacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status