Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Şubat 2018 – 25 Şubat 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta kendinize daha fazla rahatlık ve duygusal destek veren kişilerle zaman geçirmek isteyebilirsiniz.  Duygusal ihtiyaçlarınıza eğilmek isteyerek haftaya başlayabilirsiniz. Yine keyif aldığınız işlere de daha çok odaklanacaksınız. Kendinizi iç dünyanızda güçlendirebilir veya yaşamınızda önemli bir şeyin temelini güçlendirmeye çalışabilirsiniz. Hafta ortası, yaratıcı projelere ve girişimlere odaklanabilir ve yaratıcı enerjiden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Satürn, Çarşamba günü Merkür’ü olumlu bir şekilde isabet ediyor. Bu sebeple yeni fikirler bulabilir ve başkaları gözünde daha ilgi çekici olabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yapılması gereken işlerinizi bitirebilirsiniz. Hayat rutininizi iyileştirebilir ve organize olabilirsiniz. Pazar günü Satürn Merkür’ü etkiliyor. Daha pozitif ve rahat olabilir, konforlu ve güvende hissedebilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatında da sevdiğinizle birlikte zaman geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

19 Şubat – 25 Şubat Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Çarşamba, Perşembe ve Pazar olacak. Bu hafta bir kız veya genç bir kadınla zor ya da çelişkili bir görüşme yapılabilir. Bebek müjdesi ilgili haberler sizi çok sevindirebilir veya şaşkına çevirebilir. Hafta içi bir kadın yakınınızın hamile olduğunu öğrenerek büyük mutluluk yaşayabilirsiniz. Birçok kişi şimdi ertelenmiş bir yolculuk yapacak veya diğer şehirlerde veya ülkelerde yaşayan insanlarla temas kuracaktır.

Bu hafta kendi aracınızla seyahat ederseniz, bazı aksiliklere karşı çok temkinli olun. İş hayatında başarılı bir süreçtesiniz ve hırsınız devam ediyor. Çalışmalarınızda yaşlı insanların deneyim ve desteğinden yararlanabilirsiniz. İşlerinizin çoğunu hızlı bir şekilde toparlayacaksınız. Aileden bir erkek ile ilgili endişe verici bir durum olabilir.

Bu hafta bir tatil planı yapabilir ya da günü birlik bir yolculukla kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir hediye satın alma veya bir hediye alma ile ilgili bir olay olacak. Mal mülk satışları ve kira, ek iş gibi konularda para kazanmak için iyi bir hafta olacak. Genç erkekler hayatlarında tatsız bir sorun ya da olayla karşılaşabilirler. Ancak daha iyi bir gelecek için yeni bir başlangıç ​​yapabilecekler. Artık geçmişinizdeki deneyimleri veya insanları geride bırakabilirsiniz. Bu da size yeni bir başlangıç ​​için bir şans verecektir. Genç Oğlak kadınları, belirli hedeflere ulaşmak için çok iddialı ve saldırgan olacaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status