Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Mart 2018 – 25 Mart 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta evde veya aile ile ilgili konularla uğraşmanız gerekebilir. Hafta başında aile içi bir sorun canınızı sıkabilir ve aile fertleri ile uzlaşmanız zorlaşabilir. Aile içi meseleler odak noktanız olabilir. Perşembe günü (22 Mart 2018) başlayacak olan Merkür gerilemesi Nisan ortasına kadar sürecek. Merkür retrosu aile alanını etkiliyor olacak. Bu sebeple ailenizle bir takım görüşmeler yapabilirsiniz. Ciddi meseleleri ele alabilirsiniz. Güneş ayrıca Perşembe günü aile alanına giriyor. Aile içi sorunlara odaklanmayı da ekliyor ve evde, aile ile ilgili konularda daha fazla duygusal ve daha fazla konfor ve destek gerektiriyor olabilir. Belki isteklerinizi kabul etmeyebilirler. Bu sebeple de anlaşmazlıklar işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bir sonraki ay boyunca yeni ya da farklı bir şeyle başa çıkamayacağınız için en iyi bildiğiniz şeylere bağlı kalmak isteyebilirsiniz. Bu hafta yeni başlangıçlar için hazır olmayacaksınız.

Haftanın ilerleyen günlerinde kafa dinlemek ve sorunları akışına bırakmak isteyebilirsiniz. Hafta ortası, eğlenmek ve kafa dağıtmak için zaman ayırabilir ve daha sonraki hafta bitirilmesi gereken şeyleri üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu boyunca, hayatınızdaki insanları öncelikli hale getirebilir ve onlara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizle ortak etkinlik planları yapabilir ya da sosyal çevreden alacağınız davetlere de katılabilirsiniz.

19 Mart – 25 Mart Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en güzel günleri Salı ve Çarşamba olacak. Bu hafta ailenizle ilgili kararları almanız veya eviniz için önemli olan görevlerde bulunmanız gerekebilir. Hafta boyunca eski düşmanlarınızla yeniden karşılaşabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz birini tekrar görmek canınızı sıkabilir. Sevdiklerinizin hayatında yaşanan bir takım olaylar da canınızı sıkabilir. Evlenmek isteyen oğlaklar ailelerine bunu kabul ettirmekte zorlanabilirler. Ailenizin bu fikre alışması zaman alabilir. Bu sebeple de bir süre aile fertleri ile aranız gergin olabilir.

Bu hafta mal mülk ile ilgili endişeleriniz veya farklı zorluklarınız olabilir. Belki bir satış gerçekleşmeyebilir. Ya da bir satın alma işleminde bir takım aksilikler ile karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta, evinize veya kendi ailenize (ebeveynler ve çocuklar) yönelik planlarınızı hayata geçirme olanağına sahip olacaksınız. Evli olanlar aileleri ile birlikte daha fazla zaman geçirebilirler. Birçok oğlak burcu evde bir aile üyesi veya akrabasıyla ilgili olayları veya toplantılara katılacak.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Bu hafta uzun seyahatler veya iş seyahatleri için faydalı olacaktır. Olası irtibatlar, diğer yerleşim birimlerinden veya ülkelerden insanlarla ilginç, yararlı ve toplantılar içerecektir. Belki yurt dışından bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status