Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Haziran 2018 – 24 Haziran 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta yeni fırsatlar ilginizi çekebilir, iş değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz. Ya da başka isteklerinizi gerçeğe dönüştürme şansınız olabilir. Şu günlerde emeklerinizin karşılığını almak sizi mutlu edecek. Pazartesiden çarşambaya kadar, başkalarıyla etkileşimlerinize ve günlük rutinlerinize heyecan katan şeyler olabilir. Beyninizde heyecan verici bir etki, bu özgünlük gerektiren herhangi bir zihinsel veya yaratıcı çalışma için ideal bir zaman yapar. Yeniliklere açık olacaksınız. Yarım kalan hayallerinizi tamamlama şansınız olabilir.

Oğlak burcu bu hafta artan açık fikirlilik ve sezgi, iç görü ve atılımların yanıp sönmesine neden olabilir. Yeni şeyler size heyecan verebilir. Çalışırken veya konsantre olmaya çalışırken kolayca dikkatinizin dağılması daha olasıdır. Ancak, bunlar, bilim ve matematik gibi bilimsel veya teknik alanlar için mükemmel koşullardır. Öğrenmeye ve yeni fikirler geliştirmeye açık olabilirsiniz.

18 Haziran – 24 Haziran Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta toplantı ve görüşmelerde gergin anlar ile karşılaşabilirsiniz. Sizi anlamakta zorlanan insanlar canınızı sıkabilir. Perşembeden cumartesiye kadar ciddi düşünce ve konuşma getiriyor. Tek başına çalışmak ya da bilgisayar başında olmak, sosyal ortamlarda olmaktan daha rahat olabilir. Kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta özellikle ilişkiler konusunda önemli kararlar almak için en uygun zaman olmayabilir. Aşk hayatında geleceğe dair bazı endişeleriniz de olacak. Hafif karamsar bir hava olabilir. Bekar olanlar ise gönüllerini birine açmakta zorlanabilirler.

Sözleşmeleri imzalamanız veya büyük yatırımlar yapmanız gerekiyorsa profesyonel tavsiye alın. Ancak bu yoğun çalışma ve konsantrasyon gerektiren ve kritik bir göz gerektiren ayrıntılı çalışma için iyi bir zamandır. Acele kararlar almamanız daha iyi olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status