Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Eylül 2018 – 23 Eylül 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, şimdiye kadar yaptığınız şeyleri ve başarıları yeniden değerlendirmek için bir zaman olacak. Yılın başından bu yana deneyimlerinizi (başarılar ve başarısızlıklar) iyi değerlendirin. Planlarınız ve hedefleriniz için önemli olan insanlarla konuşun ve onların fikirlerini veya tavsiyelerini ihmal etmeyin. Hafta boyunca bir çocukla ilgili çeşitli hoş olaylar yaşayacaksınız. Bazı durumlarda, bir hediye veya başka bir ihtiyaç satın alınmasını talep edebilirler. Bu yedi gün boyunca işyerinizde, baskı daha büyük olacaktır. Muhtemelen meslektaşlarınızın, müşterilerinizin veya yöneticilerinizin olaylarını veya duygularını kontrol etmeyi zor bulursunuz. Her durumu bir şaka ve gülümseme ile deneyimlemeye çalışın, ancak alaycı veya uygunsuz esprilerden kaçının.

Oğlak burcu bu hafta, dostluk ilişkilerinin gelişimine bir şekilde katkıda bulunacak. Tanıdıkların bu süre boyunca vereceğiniz kararlar üzerinde etkisi olacaktır. Yeni tanıdıklarınız hayatınızda belirli bir misyona sahip olacak, bu yüzden onlara doğal olarak gelişmeye zaman verin.

Oğlak burcu erkekleri, ister yeni bir ilişki arıyor olsun isterse kurulmuş bir tanesine sahip olmak olsun, aşk hayatı hakkında iyimser olacaklar. Balık, Yengeç ya da Akrep kadın ile ilişkiler duygusal hissettirir. Oğlak kadınları başka bir yerden gelen haberlerle sevinecek ya da hoş, unutulmaz bir gezinin keyfine varacak.

17 Eylül – 23 Eylül Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye dengeli düşünme ve kolay akan iletişim sağlar. Hedeflerinizin ayrıntılarını ve bunların nasıl karşılanacağını anlamayı kolay bulacaksınız. Diğerlerinin planlarınızla birlikte gitme olasılığı daha yüksektir, bu yüzden ne istediğinizi söylemek ve iyilik istemek için iyi bir zamandır. Kısa seyahatler ve iş fırsatları sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Yazarken veya konuşarak aklınızda olanı paylaşın. İş başvurusu yapın, sınav yapın ve sınavlara katılın.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Eylül 2018

Pazartesiden cumaya, zor zihinsel çalışma için iyi bir zaman, muhtemelen kendi başınıza daha iyi bir iş çıkar. Planlarınızı ve fikirlerinizi iletmek, olumsuz düşünme ve yanlış anlamalar nedeniyle zor olabilir. Detaylara dikkat edin, başkalarının sözlerine güvenmeyin ve kendi kendinize dikkat edin. Önemli müzakerelerden kaçınmak ve sözleşmeler, iş veya hukuki meselelerle ilgiliyse güvenilir ve profesyonel tavsiyelerde bulunmak akıllıca olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status