Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Aralık 2018 – 23 Aralık 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta uzlaşma ve diplomasi ile bir erkeğin hoş olmayan bir çatışması sonucunda bir şeylerin üstesinden gelmeniz gereken bir hafta var. Muhtemelen sizin için beklenmedik bir şekilde gerçekleşecektir, ancak her şey hızlı çözümünüze bağlı olacaktır. Bu hafta sorunlardan kaçmaktan, sıkıca yerde kalmamaktan ve her zaman problem için makul ve pratik bir çözüm aramaya çalışmayın. Size karşı açılacak kurnazlık veya manipülasyondan kaçının. Bu hafta keyifli bir etkinlik yaşayacaksınız ve bir kadının eylemleri veya destekleriyle bir şekilde tercih edileceksiniz. Muhtemelen arkadaş çevrenizden, meslektaşlarınızdan veya tanıdıklarınızdan olmanız muhtemeldir.

Oğlak burcu bu hafta sizin ilerlemeniz gereken çalışmalara rağmen, sizin için zor ya da hoş olmayan bir zaman değil. Onlar sizin kişiliğinizin bir yargılanması ve yıl boyunca geçirdiğiniz gelişimin bir parçası olacaklar. Bu denemelerle bilgelikten geçerseniz, yedi harika günün tadını çıkarabileceksiniz. Bu hafta, Oğlak erkeklerini işten, işten, ek katılımdan ve daha fazlasından nakit gelirle özümseyebilir. Kadınlar, kestirilemeyen insanlarla veya halka açık yerlerde yapılan etkinliklerle temasta dikkatli olmalıdır.

17 Aralık – 23 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya tutku, kararlılık ve dayanıklılık getiriyor. Güçlü ve çekici hissetmek gerekir ama özellikle agresif değil. Ancak, siz ya da sevilen bir kişi tehdit edildiyse ya da kışkırtılırsa ayağa kalkmaya ve savaşmaya cesaretiniz var. Savaşta keskin bir içgüdü ve adrenal zaferin artışı. Kendinizi manevi ya da psişik arenada da güçlü bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Perşembe’den Pazar gününe kadar var olan bir ilişkide yeni bir romantizm ya da daha fazla şefkat ve ruhsal bağlanma potansiyeli getiriyor. İşyerinde ya da diğer rutin görevlerle, motivasyon almakta zorluk çekebilirsiniz. Bu yaratıcı bir hobide şımartmak veya bir film ya da en sevdiğiniz müzikle rahatlamak için mükemmel bir haftadır. Kendinizi güzelliğin herhangi bir şeye çekildiğini göreceksiniz ve herhangi bir düşmanlıktan ve hatta rekabetten uzak kalmak isteyeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status