Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Temmuz 2018 – 22 Temmuz 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta iş hayatında yeni seçimler yapmanız gerekebilir. Mesela iş değişikliği gündeme gelebilir, bir iş başvurunuzdan geri dönüş alarak iki iş arasında kalabilirsiniz. İş hayatında uzun süredir yapmak istediğiniz değişiklik için bu hafta şansınız yüksek olabilir. Bu konuda biri size yardım edebilir ve yol gösterebilir. Eğitim ve araştırma konularına da meraklı olabilirsiniz. Kendi kişisel gelişiminiz için bir arayışta olabilirsiniz. Bu hafta sınava girecek olanlar güzel sonuçlar alabilirler. Sanatla ilgilenenler ise bu hafta yeteneklerinin fark edilecekleri bir başarı sergileyebilirler.

Oğlak burcu bu hafta tanışacağınız yeni insanlar ufkunuzu değiştirebilir, yeni plan ve projeler kurabilirsiniz. Para kazanmak için farklı iş kaynaklarını araştırabilirsiniz. Eğer uzun süredir ayrı kaldığınız biri varsa onunla bir araya gelmeniz olasıdır. Size karşı yaptığı hatanın farkına varan biri  de gelip özür dileyebilir ve affetmenizi isteyebilir.

16 Temmuz – 22 Temmuz Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya kadar çok az dirençli veya dirençsiz olduğunuz bir konuda güveniniz artabilir. Aynı zamanda başarmanız gerektiği için hedeflerinizi karşılamak için ideal bir zaman olabilir. Diğer insanlar size karşı cömert ve misafirperver olabilirler. Yaşadığınız büyüme maddi ve manevi olabilir, fırsatlarınız zenginliğinizi arttırmak için size yol gösterir. Ufkunuzu genişletmenin diğer yolları daha fazla eğitim ve uzun mesafe seyahatini içerebilir. Şimdi böyle şeyler başlamışsa, başarılı olmak için yakında şansınız açık olabilir.

Perşembeden pazar gününe kadar mutluluktan ve başarıdan sizi geri tutarak hayatınızdaki bir şeyi değiştirmek için doğru zamanı gösterir. Belki de aşk hayatı, finans veya yaratıcı çalışma ile ilgili bir şey olabilir. Artık yeni kararlar almanız ve kendinize yeni bir yol çizmeniz gerekebilir.

Bu hafta zorlu çalışma ve kararlılık, tüm potansiyelinizi ortaya çıkaracaktır. İçgüdülerinize güvenin ve size destek olan sevdiklerinize de güvenin. Bu hafta gezegenler sizi daha iyi hale getirmeye çağırıyor. İçsel olarak daha iyi bir hayat yaşayabilir ve daha fazla tatmin olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status