Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (16 Nisan 2018 – 22 Nisan 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta parasal anlamda karlı bir hafta olacak. Geliriniz artabilir ya da ekstradan para elinize geçebilir. Belki bir süredir satın almak istediğiniz bir şeye bu hafta sahip olabilirsiniz. Ek gelir denemelerinde de şansınız yüksek olacak. Bu hafta aile bütçenizi dengeleyecek gelir elde edeceksiniz. Evli olanların eşlerinin de kazancı artabilir ve eve daha fazla para girebilir. Aileden küs olduğunuz biri varsa sizinle barışmak isteyebilir.

Bu haftaki ana kazancınız, şu an içinde bulunduğunuz işten veya diğer aile üyelerinizden olacaktır. Belki aileniz size maddi yönden önemli bir destekte bulunabilir. Ya da mal mülk satışından da elinize bir miktar para geçebilir. Aşk hayatında bu hafta daha ılımlı ve anlayışlı olacaksınız ve sevdiğinize hak ettiği değeri göstermeye çaba sarf edeceksiniz. Geçtiğimiz günlerde ona yaptığınız haksızlıkları telafi etmek isteyebilirsiniz.

16 Nisan – 22 Nisan Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta bir mülk ile ilgili görüşmeler için iyi bir hafta olacak ve şimdi somut sonuçlar alacaksınız, mutlu olmanız için bir nedeniniz olacak. Mal mülk alım satımı konusunda şans sizden yana olacak. Yeni iş girişimlerinden de olumlu geri dönüşler almaya başlayabilirsiniz.

Bir kadının davranışları sizi rahatsız edebilir. Onun size karşı iki yüzlü davrandığını ve arkanızdan konuştuğunu, size karşı hasetlik ve kıskançlık yaptığını anlayabilirsiniz. Sizin enerjinizi sömüren birini de hayatınızdan çıkarma kararı almanız olasıdır.

Bu hafta tepkilerinizle aceleniz olmayacak. Bazı şeyleri zamana bırakmayı tercih edebilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalarak, daha pozitif ve mutlu bir hafta geçirmeye gayret edebilirsiniz. Size mutluluk veren dostlarınız ile de bir araya gelebilirsiniz.

Hafta boyunca bir erkekle, muhtemelen akrabanızla ilginç bir görüşme yapacaksınız. Oğlak erkekleri öncelikle profesyonel hayatta ilginç bir teklif alacaklar. Ailenizde ve aşk hayatınızda kıskançlık, şüphe, uyuşmazlık veya kırgınlık olabilir. Önemli bir olay nedeniyle yakın ve uzaktaki insanlarla yararlı iletişiminiz olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Nisan Yorumu

Oğlak burcu kadınları parasal gelir beklentisi veya önemli bir mali belgenin alınmasını isteyeceklerdir. Bu biraz zorlukla elde edilecek bir şey olacak. Bu hafta, kariyerinizde alacağınız bir teklif veya övgü ile memnun olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status