Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ocak 2018 – 21 Ocak 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta uzun süren bekleyişin ardından artık büyük plan ve projeleriniz için bir yerden başlangıç yapmak için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Bu hafta daha çok para kazanmak ve başarı için yeni atılımlar yapacak enerji ve güce sahip olacaksınız. İmkanlarınız da sizi destekleyecek. Özellikle Salı günü oğlak burcunda meydana gelecek olan yeni ay ile birlikte iş, eğitim ve kariyer alanında azim ve hırs duygularınız ortaya çıkıyor. Bu yüzden yeni bir başlangıç, proje veya girişim arayışında yeni bir şeyler başlatmaya odaklanmak için harika bir zaman olabilir. Hafta içi yolculuğa çıkmanız da olasıdır. Görevlerinizi yapın, akıllı planlar yapın ve hazır olduğunuzda harekete geçmeye başlayın.

Haftanın ilerleyen günlerinde güvenlik ve istikrar üzerine odaklanabilirsiniz. Özellikle Venüs Çarşamba günü para alanınızı etkiliyor olacak. Cuma günü ise maddi yönden olumlu gelişmeler ve haberler alınabilir. Önümüzdeki haftalarda, finansal fırsatlar arayabilir, hayatınızdaki güvenlik ve istikrarı iyileştirebilir, daha düzenli olabilirsiniz. Şu an mevcut olanaklarınızdan çok daha fazlasını istediğiniz için çalışkan yanınız ortaya çıkıyor. Hafta sonu, fikirleriniz için yeni kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir, bilgi toplayabilir ve tavsiyeler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise daha ilgi çekici olabilirsiniz.

15 Ocak – 21 Ocak Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Salı olacak. Bu hafta dikkatinizi, evde yaşayan bir kız veya genç bir kadınla ilgili olaylara çekeceksiniz. Hayatınızdaki olaylar sizin için önemli veya ilginç olacak. Aile içi problemler ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir.

Bu hafta, kariyer gelişimi, eğitim, kariyer ya da iş sonuçları ailenin önemli sohbetleri olacak ya da önemli kararların alınması için temel oluşturacak. Geleceğiniz için atacağınız adımlarda ailenizle fikirlerinizi görüşebilirsiniz. Bu hafta aynı zamanda evlilik kararı için de iyi bir hafta olacak. Genç biri ile çatışma, asılsız bulacağınız suçlamalar ya da hakaret nedeniyle duygusal rahatsızlık yaratabilir. Ufak kazalar veya yaralanmalara karşı dikkatli olun.

Genel olarak bu hafta geleceğe odaklanarak bir şeyler yapacaksınız. Bazılarınız başka bir köyde veya şehirde yaşayan akrabalar ile ilgili sağlık sorunları yüzünden plan değişikliği yapabilir. Bu hafta pek çok oğlak burcu önemli bir haber, davet veya bilgi bekliyor olacak. İşler biraz engellenebilir (özellikle sabırsızsanız), ancak bir bütün olarak beklediğiniz şeye yakında sahip olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status