Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Ekim 2018 – 21 Ekim 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta bir hediyenin ya da bir haberin tadını çıkarabileceğiniz bir hafta var. İşinizde veya eğitimde şanslı olacaksınız, bu da size daha iyi sonuçlar ya da kârlar sağlayacaktır. Bu finansal istikrar, bu hafta sizin için önemli olacak. Ancak başarı ile kayıp arasındaki fark çok zayıf olacak ve bunların hepsi, eylemleriniz üzerinde sıkı bir kendi kendini kontrol altına almak için birikmiş olduğunuz deneyim ve beceriye bağlı olacaktır. Bugünün görevlerini yarın için terk etmemelisin. Yarın yeni görevler verilecek. Böylece tek başına yapabileceğinizden daha fazla şey taşıyacaktır.

Oğlak burcu bu hafta aşk hayatınız, özellikle de Kova, Terazi veya İkizler burcunun altında doğmuş bir partneriniz varsa, bazı unutulmaz deneyimlerle ilginç olacaktır. Hafta boyunca kişisel eşyalarınıza dikkat edin ve kolayca düzeltilemeyecek veya çözülmeyecek hırsızlık, kayıp veya benzeri eylemlerden kaçının.

Hafta boyunca, bir erkek ya da genç biriyle bir konuşma ya da etkinlik, kendi eylemlerinizi, kararlarınızı ya da yaşam tarzınızı düşünmenizi sağlar.

15 Ekim – 21 Ekim Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

10. Evinizden geçen Güneş ve Merkür size gerekli ifade ve entelektüel girdileri sağlayabilir ki bu da mesleki cephedeki beklentilerinizi geliştirmede faydalı olacaktır. Yeni bir fırsat da ortaya çıkıyor. Bu bağlamda, Venüs’ün gerilemesi nedeniyle işler yavaşça hareket edebilir. Çalışmaya devam etmeli, hız kazanmak için sabırla beklemeniz gerektiğini söylüyor. Retro Venüs ayrıca özel bir ilişkide farklılıklara ve anlaşmazlıklara yol açabilir. Kişisel bakış açınızı ve ikna yeteneğinizi, bu kişinin önünde net bir bakış açısına kavuşturmak için kullanın.

Perşembe günü Merkür, 11. Eviniz olan Mar-yönetilen Akrep burcuna geçer ve kazanımlarla bağlantılıdır. Bu, maddi ve parasal faydalar için iyi fırsatları kolaylaştırabilir. Bu hafta, evlilik için bir randevu olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status