Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Ocak 2019 – 20 Ocak 2019)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta bir finansal belge, banka kartı veya krediyle ilgili olabilecek beklenmeyen ve tatsız bir durum olacak. Bu durumu önceden hafife almış veya zaman taahhütlerinizi kaçırmış olabilirsiniz. Sizin açınızdan bu tür hatalar ve ihmaller hafta boyunca çeşitli çatışmalar veya sıkıntıların temeli olabilir. Tepkilerinize rağmen, tüm bunların kontrolcü, aşırı korumanıza veya dikkatinizin dağılmasına bağlı olduğunun farkına varacaksınız. Bu hafta size verilecek olan yaşam dersleri size zarar vermeyecek veya çözülemeyen durumlarda sizi meşgul etmeyecek, ancak gelecekte yaşamınızı düzenlemenin hoş olmayan bir yolunu size öğretecektir.

Oğlak burcu bu hafta Boğa, Başak veya Oğlak burcunun altında doğmuş bir erkeğin veya bir gencin hayatındaki önemli bir olayı veya değişiklikleri gösterir, ancak bu gerekli değildir. Kızlarla ya da genç kadınlarla olan ilişkinizde, hayal kırıklığına uğramamaya dikkat edin. Verilen sözleri tutmaya gayret edin.

14 Ocak – 20 Ocak Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden Çarşamba’ya yaratıcılık, hayal gücü, duyarlılık ve maneviyat odaklanır. Güzel kitap dergiler okumak veya gerçekleri incelemek için iyi bir zaman olmasa da, aklınız araştırma yapmak, hayal etmeye ya da belirsiz teorileri hayal etmeye hazır. Büyük resme nereye sığdığını görebilirsiniz. Bilgiye karşı artan hassasiyetiniz, şiir, müzik ve dans gibi uyum içeren herhangi bir şey üzerinde çalışmak için harika bir zamandır.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Ocak 2019

Perşembe-Pazar arası, düşüncelerinize ve iletişiminize derinliği ve yoğunluğu getiriyor. Bu sıkıntılı sorunların dibine ulaşmak için iyi bir zaman. Sırları çalışma ve araştırma yoluyla ya da başkalarını araştırıp sorgulayarak ortaya çıkarabilirsiniz. Astroloji gibi gizemlerin ve gizli konuların tam olarak anlaşılmasını daha kolay elde edebilirsiniz. Ancak, entelektüel düzeyde tartışmalar ve güç mücadeleleri mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status