Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (14 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta zamanınızın çoğunu ailenizde geçireceğiniz bir hafta olacak. Ayrıca uzakta yaşayan ve sizle birlikte olmayan akrabaların yokluğunu hissedeceksiniz. Oğlak burcu birlikte yaşama ya da evlenerek yuva kurma konusunda daha güçlü bir arzuya sahip olacaklar. Artık kendinizi evliliğe hazır hissedebilir ve ailenizin de onayını alabilirsiniz. Hafta içi sürprizlerde cömert olacak ve onların keyfine varacaksınız. Sevdiklerinize yapacağınız sürprizler de sizi mutlu edebilir. Kötü şeyler ya da aptal şeyler yüzünden öfkelenerek iyi şeyleri karartmayın. Bu hafta, ister hızlı ister daha yavaş bir gelişme olsun, işinizde ve kamu ilişkilerinde gelecekteki başarılarınız için önemli olacaktır.

Oğlak burcu bu hafta yakın gelecekte somut sonuçlarla gurur duyabileceğiniz bir şey için çok az çaba sarf edeceksiniz, ancak ısrarcı olacaksınız. Bir kadının yardımını ya da isteğini göz ardı etmeyin, çünkü onun için iyi hisler olacaktır. Belki sizin desteğinize de ihtiyacı olabilir. Bu hafta, toplantılar veya etkinliklere katılabilirsiniz. Ancak geçmişteki hatalar ile yüzleşebilirsiniz ya da hayatınızdaki bazı eksiklikler sizi mutsuz edebilir. Kırdığınız bazı insanları da özleyebilirsiniz.

Bu hafta her ne kadar umutsuz olsanız da gelecekte sizi bekleyen güzel şeylerin farkınıza varmanızı sağlayacak şeyler olabilir. Beklentileriniz konunuzda acele etmeyin. Oğlak kadınlar, kişisel yaşamlarıyla ilgili büyük bir ikilemle karşı karşıya gelecekler. Almanız gereken önemli bir karar yüzünden stresli olabilirsiniz.

14 Mayıs – 20 Mayıs Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu Çarşamba gününe kadar sorumluluklarınızı yerine getirmek için enerjiniz az olabilir. Bazı işlerinizi ertelemek isteyebilirsiniz. Sal ı günü boğa burcundaki Yeni Ay, önümüzdeki dört hafta boyunca uyumlu ilişkiler kurar. Son zamanlarda stresli olabilirsiniz. Artık içsel bir sakinleşme ve denge hissi, kendinizi daha rahat ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Planlarınız iyi işleyebilir ve hedefleriniz daha az çaba ile daha ulaşılabilir olacaktır. Yardım, güç ve yetki sahibi insanlardan yardım gelebilir. Bu yeni ay, cömert ve iyimser bir etkiye sahiptir. Böylece, idealist hedefleri belirleyebilirsiniz. Hatta kendiniz ve başkaları için çok iyi bir şey yapabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Mayıs 2018

Perşembe gününden sonra kişisel veya profesyonel olsun, ciddi görüşmeler söz konusu olabilir. İnsanları öğrendiğiniz veya keşfettiğiniz önemli bir şey hakkında bilgilendirmek için bir teşvik edebilirsiniz. Yani şimdi bir blog yazmanın veya internette bir video yayınlamanın zamanı. Bilgili ve saygın bir eğitmen veya akıl hocası olarak karşılanabilirsiniz. Bu çalışma için iyi bir zaman olduğu gibi, aynı zamanda öğretim için de iyi bir zaman. Etkileşimde bulunduğunuz kişiler kendinizden çok daha yaşlı veya daha küçük olabilir. Düşünceleriniz ve bilgileriniz genel olarak geçmişinizi içerebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status