Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (13 Kasım 2017 – 19 Kasım 2017)

Oğlak burcu haftalık yorumunda haftaya büyük fikirler ve iyimser bir bakış açısı ile başlayabilir ve büyük planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta ortası, neler yapabileceğiniz konusunda daha gerçekçi olabilirsiniz ve büyük fikirleriniz için uygulanabilir gözüken planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle Cumartesi Akrep’de yeni bir ay ile geleceğinize odaklanabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak veya onlara daha yakın olmanız, daha umutlu hissetmeniz, sosyal çevrenizi genişletmek, yeni bir gruba katılmanız, yeni bir hedef edinmeniz, daha hayırsever olmanız, daha fazla bağımlı hissetmeniz veya gerçek olmaya çalışmaya odaklanmanız için fırsatlar arayışında olacaksınız. Haftaya, yalnız kalmak için zaman ayırmaya son vereceksiniz ve yeni fikirler üzerinde çalışmak istemekle bitirebilirsiniz.

Oğlak için haftanın en iyi günü Pazartesi olacak. Kariyer yönünden pazartesi günü yeni hedefler veya yeni fikirler sizin gündeminizde olacak. Aşk hayatınız haftanın ilk günleri ikinci planda kalabilir. Ancak hafta sonu tam tersi aşk hayatında önemli gelişmeler sizleri bekliyor. Belki çok radikal kararlar alabilirsiniz. Hatta evlilik konusu gündeme gelebilir. Sosyal olmak için bu hafta güzel imkanlar elde edebilirsiniz. Bazı hayallerinizi gerçekleştirmek için tanışacağınız insanlar önemli fırsatlar size sunabilirler.

13 – 19 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu haftaya çok kararlı bir başlangıç yapabilir. Çalışmalarınızı geliştirmek, seyahat, uzaktaki insanlarla görüşmek, bilim dallarındaki düşünceler ve diğer düşüncelerinizde yeni kararlar almak isteyecek, zamanınızı verimli kullanacaksınız. Zamanınızın çoğu önümüzdeki haftaki arkadaşlıklar, aşk ve sevgide harcanacak. Bununla birlikte, 13 Kasım ile 15 Kasım arasında, kendiniz en kötü düşmanınız olabilir. Önemsiz şeyleri olduğundan daha kötü görünür hale getirebilirsiniz. Sırlar ortaya çıkabilir veya kendinizi dedikodulara kaptırmanıza izin verebilirsiniz. Sonra, 15 Kasım ile 19 Kasım tarihleri arasında enerjiniz yükseleceği için, kariyerinizle ilgili aklınızı zorlayacak ve işvereninizi bilgelik sözlerinizle etkileyeceksiniz. Kariyer sonuçlarını elde etme çabalarınız 15 Kasım tarihinden 3 Aralık‘a kadar kolay olmayacak. Ayrıca, 16 Kasım ile 18 Kasım tarihleri arasında kadar birini sürekli düşünecek, onunla ilgili bazı fikirlere sahip olacaksınız. Bu kişi aklınızı çok kurcalayacak.

Oğlak burcunda 18.yeni ay, 11.güneş eviniz olan Akrep’i etkiliyor olacak. Önümüzdeki iki hafta içinde, dikkatinizi geleceğiniz için umutlarınıza ve hayallerinize çevireceksiniz. Nasıl ilerliyorlar? Her zaman daha sıkı ve endişeli meselelere geri dönmekten bıkmış olabilirsiniz. Eğer öyleyse, çok mütevazı yollarla başlasanız bile, onlara daha fazla zaman ve enerji harcayabileceğinizi düşünmeye başlayın. Bir arkadaşınız size hareket etmeniz için cesaret verebilir. Birkaç ayarlamanın yapılması gerekecek, ancak buna değecektir. Ayrıca arkadaşlarınız size bu hafta duygusal yönden büyük destek verebilirler. Aşk hayatınızla ilgili önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz. Kıskançlık yapmaktan kaçınmalısınız.

18-21 Kasım tarihleri arasında Mars Pluto etkisinde olacak. Dolayısıyla eylemler sözcüklerden daha önem arz edebilir. Egonun farklılıkları ve işvereniniz veya otoriter kişilerle tartışmalara girerek istikrarlı bir şekilde hareket edin ve kendinizi aptal duruma düşüren kartları kullanmayın. Aşina olmadığınız insanlar ve yerlerden kaçının ve öfkeli patlamaların şiddete dönüşmesine izin vermeyin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status