Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Şubat 2018 – 18 Şubat 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta kendiniz için istediğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha konfor ve huzurda, daha rahat hissediyor olacaksınız. Hafta ortası, hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği iyileştirmeye odaklanabilirsiniz. Özellikle de Perşembe günü para alanındaki güneş tutulması ile birlikte azim ve özgüven duygularınız artacak. Daha cesur olabilirsiniz. Finansal fırsatları takip edebilir, maddi güveni artırabilir ve hayatınızın konforunu koruyabilirsiniz. Satürn, Perşembe günü Venüs’ü olumlu bir şekilde vuruyor. Başkalarıyla daha iyi anlaşabilir ve gözlerin üzerinizde olmasının tadını çıkarabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, yeni fikirler bulabilir ve planlarınız üzerinde çalışabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ve Pazar günü Güneş balık burcuna giriyor. Önümüzdeki günlerde aklınızı kullanabilir, zihinsel enerjiniz daha fazla olabilir ve fikirlerinizle daha net, etkileyici olabilirsiniz. Hafta sonu, evde veya bildiğiniz yerlerde veya size destek olan insanlarla vakit geçirmek, güvende hissetmek isteyebilirsiniz.

12 Şubat – 18 Şubat Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en iyi günleri Pazartesi ve Perşembe olacak. Bu hafta bir doğum günü ya da başka bir kutlama vesilesi ile katılacağınız bir etkinlik sizi memnun edecektir. Seyahat etmeniz, diğer yerleşim bölgeleriyle ilgili planlar yapmanız ve kişilerle bağlantı kurmanız için olumlu bir hafta olabilir.

Bu hafta, bir çocuğun ya da genç bir kişinin yer aldığı önemli bir olay, bir aile toplantısı, akrabalar ve diğerleriyle bir toplantı yapılması söz konusu olabilir. İşinizle veya eğitiminizle ilgili önemli konuşmalar, tartışmalar, sunular geliyor. Bu gibi olaylar akrabalar, arkadaşları veya iş ortaklarıyla paylaşılabilir. Bu hafta, birisi size gerekli nitelik ve tecrübeye sahip olduğunuz bir hizmet veya diğer katılımları isteyebilir.

Beklenmedik bir sağlık durumu sizi hafta boyunca görevlerini yerine getirecek kadar enerjik olma kabiliyetinden mahrum edebilir. Günlük yaşamınızdaki daha büyük stres fiziksel, zihinsel ve duygusal durumunuzu etkileyebilir. Kendinize tam bir dinlenme için yeterli zaman tanıyın. Oğlak erkekleri işlerinde daha çok para kazanabilir veya işlerinde daha iyi mali performans elde edebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status