Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Mart 2018 – 18 Mart 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı sorumlulukları ve elinizdeki işleri yavaşlatabilirsiniz. Gelecek hayallerine odaklanmaya, pratik olmaya veya fikirlerinizi, planlarınızı ve kararlarınızı tam olarak uygulayıp ilerlemeden önce kendinize güvenmek isteyebilirsiniz. Hafta başında önceliğiniz bir kenara çekilip düşünmek, plan hesap kitap yapmak olabilir. Henüz hazır olmadan yeni başlangıçlar yapmamalısınız. Bu süreç zamanınızı alabilir ve hazır olduğunuzda hareket edebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde düşen enerjiniz yerine gelebilir. Cumartesi günü meydana gelen yeni ay ile birlikte daha aktif ve ilgi çekici olabilir, yeni fikirler ortaya çıkabilir ve fikirlerinizle harekete geçme fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Daha olumlu olabilirsiniz ve bu da ilerlemenize yardımcı olabilir. Mars aynı zamanda Cumartesi günü burcunuza giriyor. Enerjinizin sürmesini sağlayabilir ve kendiniz için ne istediğinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonu, istediğiniz bir şey üzerinde yoğunlaşabilir ya da daha fazla dikkat gerektiren bir şey üzerinde çalışıyor olabilirsiniz.

12 Mart – 18 Mart Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu için haftanın en güzel günü Pazartesi olacak. Bu hafta ya sağlık problemleri olan arkadaşlarınızla ya da hayatındaki sorunlarınız konusunda endişeler olabilir. Arkadaşlarınızla bazı duygusal sorunlar yaşayacaksınız. Aşk hayatında ilişkinizi ciddiye taşıyabilir ve bunu tüm aile ile paylaşabilirsiniz.

Bu hafta, ailenizden ya da uzak bir akrabanızdan büyük olasılıkla bir erkeğe ait kararlar şaşırtabilir. Aileden bir erkek evlilik kararı alabilir. Bu hafta, kötümser ya da depresif duygulara izin vermeyin. Çünkü hayatınızda önemli ve olumlu bir değişim yapma sürecindesiniz.

Bir gün içinde olmayacak şeyler için üzülmeyin ve zamana bırakın. Bazı istekleriniz için muhtemelen bu hafta sadece bir gelişim dönemi olarak ele alınabilir. Şimdi, daha fazla sabırlı olmalı ve olayların doğal seyrini takip etmeniz gerekiyor. Belki ailenizde ciddi bir mesele konuşmanız gerekebilir.

Bu hafta ailenizde önemli (ve belki de beklenmedik) bir olay yaşayacaksınız. Etrafınızdaki biri için kesinlikle özel ve son derece duygusal, şanslı olaylar olacak. Bir gencin kişisel problemleri çözmesine yardım etmenin bir yolunu arayabilirsin, yanlış anlaşılmamaya dikkat edin.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Mart Yorumu

35 yaşın üstündeki oğlak erkekleri daha fazla görev ve daha fazla aile sorumluluğu alacak. Randevularınızı mümkün olduğunca fazla planlamaya çalışın, böylece bazı günlerde seçeneklerinizden daha fazlasını yüklemeyin. Genç oğlak erkekleri hoş olmayan bir durumdan kurtulmaya çalışacak, ancak problemlerinizi yakın bir kişiyle paylaşmak daha iyi olacaktır.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status