Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Kasım 2018 – 18 Kasım 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta ikili ilişkilerde ön plana çıkabilirsiniz, enerjiniz karşı tarafa geçer. Bu hafta yay kadınları bir erkeğin ilgisini çekebilir ya da bir dikkat çekebilirsiniz. Size büyük saygı veya özel bir fırsatla çok sevgi ilgi verilecektir. Bu hafta, evinizle ilgili bir problemi çözmek için çok fazla enerjiniz harcayacaksınız. Bu bir iç dünyanıza dair problem olabilir, yaşadığınız yerdeki ev sahipliğiyle ilgili bir sorun olabilir ve başka şeyler de olabilir. Bu hafta, bir kız ya da genç bir kadından gelen haber ya da önerilerinden şaşıracaksınız ve tavırlarının nedenini anlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Şüpheniz, bu tür durumlar için özel bir durum olmadığı gerçeğinden kaynaklanıyor. Eğer sabırlıysanız, cevabı yakın gelecekte alacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta mevcut veya gelecekteki işinizle ilgili seyahat için yararlı olacaktır. Ayrıca, diğer konumlardan kişilerle profesyonel veya iş ilişkileri için veya işiniz ulaşım, turizm, iletişim, medya ve daha fazlası ile ilgili ise faydalı olacaktır. 35 yaşın üzerindeki erkekler, kendileri için özel bir öneme sahip olan bir avantajdan yararlanabilecekler. Genç kadınlar bir davet ya da teklif alacaklar ve ne tür bir cevap vereceklerine karar vermek için uzun zaman alacaklar.

12 Kasım – 18 Kasım Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden perşembeye kadar güven, güç ve cesaret getirir. Doğrudan tavrınız ya da kendi kendine iddialı olmanız, üstün ve güçlü erkekleri etkilemenizi sağlayacaktır. Bu yönelim, başkalarına karşı tehdit edici olmasa da, düşmanlara korku salıcı olacaktır. Kişisel ilişkiler, özellikle samimi bir doğadan gelenler ekstra sıcaklık, çekicilik ve karizmadan faydalanacak.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Kasım 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar bir etkinlik ya da kişi, aşk hayatınızı renklendirmek için gereken itici gücü size sunacaktır. İçinde konfor bölgenizden sizi zorlayan altta yatan bir gerginlik olabilir. Bu yüzden biraz eğlenmek, arkadaşlarla buluşmak ya da sevdiklerinizle etkileşim kurmaktan zevk almak için daha fazla çaba göstereceksiniz. Sevgiye ve ilgiye duyulan ihtiyacı hissetmelisiniz. Ama önce sevgiyi vererek çaba göstermelisin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status