Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Haziran 2018 – 17 Haziran 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta her şeyi önceden planlamanız gerekebilir. Oldukça enerjik, aktif, ilgi çekici ve iş odaklı bir hafta sizleri bekliyor. Bu hafta size sunulan şans, durumları ve fırsatları mümkün olan en iyi şekilde kullanmanıza izin verecektir. Bu hafta başarı veya başarısızlık tamamen iyi organizasyonunuza bağlı olacaktır. Alacağınız kararlar ile başarı şansınız yüksek olacak, ancak risk almanız da gerekebilir. Yolculuk yapmanız ve bir süre işlerinizden uzak kalmanız da gerekebilir. Aile ziyaretleri olabilir, ailenizle daha fazla zaman geçirebilir, onlara yardımcı olabilirsiniz.

Oğlak burcu bu hafta aşk hayatında huzursuzluklar sona erer, sevgi için iyi bir hafta olacak. Oğlak burcu olan evli erkek ve kadınlar için hafta romantik olabilir. Eşiniz ile uzlaşma sağlayabilir, uyum içerisinde bir hafta geçirebilirsiniz. Bekar olan oğlaklar ise evlenecekleri kişi ile tanışabilirler, talip haberleri gelebilir, kısmetleri açılabilir.

Bu hafta finansal gelir ya da para ile ilgili başarılar bekleyebilirsiniz (ancak çoğunlukla işten). Artık daha fazla çalışmaya istekli olduğunuz sürece, daha iyi gelir veya fırsatlara sahip olacaksınız. Mali işlerinizde böyle bir iyileşme, finansal veya karmaşık sorunları ve ödemeleri çözmenizi sağlayacaktır.

11 Haziran – 17 Haziran Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta tanıdığınız bir adam hakkında beklenmedik bir haber ile birlikte hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bu haber sizi üzebilir. Beklenti içerisine girdiğiniz bir konuda da olumsuz haber gelebilir, verilen sözlerin tutulmaması yüzünden keyfiniz kaçabilir. Ancak kısa sürede keyfinizi yerine getirecek haberler gelebilir, çözüm bulabilirsiniz.

Bu olumlu hafta boyunca, cevapsız veya gecikmiş profesyonel veya aile sözlerine odaklanmak iyi bir fikirdir. Geleceğe dair istekleriniz için yeni koşullar, taahhütler ve yeni fırsatlar olacaktır. Hafta boyunca, akrabalarınız veya arkadaşlarınızla ilgili sizi heyecanlandıracak haberler gelebilir.

Bu haftaki beklentilerinizin bir kısmı karşılanmasa da maddi yönden yüzünüz gülecek. Kazancınız, birikmiş para veya finansal bir belge ile ilgili bir sürpriz yaşamanız içindir. Muhtemelen bu sizin lehinize ve ilginize göre gelişecek bir şey olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Oğlak burcu erkekleri bu hafta hangi kararları aldıklarına ve ne vaat ettiğine dikkat etmeleri gerekecek. Tutamayacağınız sözler vermekten mutlaka kaçının. Oğlak kadınlarının gelirlerini iyi planlaması gerekecek, çünkü bazı sürpriz masraflar da olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status